Pirmąją pergalę antrajame Eurolygos etape šventė Italijos taurės laimėtojas Trevizo „Benetton“ klubas. Trečiadienį namie italai 74:55 (25:9, 17:18, 17:14, 15:14) nepaliko vilčių Maskvos „Dinamo“ ekipai.

Trevizo ekipa pirmavo nuo dvikovos pradžios. Pirmuosius 4 taškus įmetę „Benetton“ krepšininkai 7-ąją susitikimo minutę turėjo dviženklę persvarą – 13:3. Nors „Dinamo“ sumažino atsilikimą iki 9:16, pirmąjį kėlinį Italijos klubas baigė 9 taškais be atsako ir po 10 minučių turėjo solidų 16 taškų pranašumą – 25:9.

Skirtumas niekuomet nebesiekė vienaženklės ribos, o paskutiniajame kėlinyje „Benetton“ įgijo triuškinantį 20 taškų pranašumą.

„Benetton“: Prestonas Shumpertas 15 taškų (3/3 tritaškių), Nikos Zisis 14, Marcusas Goree (7 atk. kam.) ir Erazemas Lorbekas po 9, Spenceris Nelsonas 7.

„Dinamo“: Bojanas Popovičius ir Lazaros Papadopoulos (8 atk. kam.) po 17, Antonis Fotsis 8 (3/11 metimų, 8 atk. kam.).

Po šios dvikovos „Benetton“ ir „Dinamo“ žengia G grupės viduryje. Abu klubai per du susitikimus laimėjo po kartą ir nusileidžia abi pergales iškovojusiai Malagos „Unicaja“ komadai. Grupės dugne – pergalių nepasiekusi Salonikų „Aris“.

Atrinkti (0) Visi (2)
Dinamo isišokimas šiemet baigtas Užtenka jiems ir Top16
2007-02-22
Galvojau bus labai lygios rungtynės, bet kaip ir Atėnuose viskas tapo aišku po pirmoji kėlinio.