Vienvalde ULEB Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo G grupės lydere tapo Malagos „Unicaja“ ekipa. Ji namie po atkaklios ir permainingos kovos 76:74 (21:17, 13:16, 21:17, 21:24) palaužė Salonikų „Aris“ krepšininkus ir iškovojo antrą pergalę per dvejas rungtynes.

Vis dėlto išsaugoti lyderės poziciją Ispanijos ekipai bus sunku – 3 iš keturių likusių „Top-16“ etapo varžybų „Unicaja“ žais išvykose.

Per pirmą mačo dalį pirmaujanti ekipa keitėsi net 13 kartų, tačiau po pertraukos aikštės šeimininkai pagerino gynybą ir ėmė tolti. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 7 minutes „Unicaja“ buvo įgijusi 12 taškų pranašumą (64:52), tačiau graikai nepasidavė.

Jeremiah Massey ir Alexo Scaleso pastangų dėka „Aris“ ekipa sumažino skirtumą iki 4 taškų (67:71), tačiau taikliai baudas metęs Berni Rodriguezas padėjo savo ekipai neišleisti pergalės iš rankų.

Simonas Serapinas pralaimėjusiems per 4 minutes taškų nepelnė. Lietuvis niekuo nepasižymėjo ir kituose statistiniuose rodikliuose, tačiau 1 kartą prasižengė.

„Unicaja“: Kostas Vasiliadis 16 (7 atk. kam.), Berni Rodriguezas 15, Carlosas Cabezas 9 (7 rez. perd.), Danielis Santiago 9.

„Aris“: Jeremiah Massey 15 (8 atk. kam.), Alexas Scalesas 15, Michaelis Wilkinsonas 15, Dimitris Tsaldaris 11.