Argentinietis Emanuelis Ginobili pelnė 24 savo komandos taškus iš eilės, o San Antonijaus „Spurs“ iškovojo pergalę. Išvykoje San Antonijaus krepšininkai 103:96 (23:21, 29:22, 18:27, 33:26) nugalėjo Atlantos „Hawks“, o prie pergalės Giinobili prisidėjo net 40 taškų.

„Per karjerą turėjau keletą gerų atkarpų, – po dvikovos tvirtino Ginobili. – Šį kartą tai buvo kažkas ypatingo. Per tas tris ar keturias minutes, ar kiek jų ten buvo, taip, tai buvo viena geriausių atkarpų“.

Ginobili rungtynes pradėjo nuo suolelio ir į aikštę įžengė pirmojo kėlinio pabaigoje. Prametęs du iš keturių pirmųjų metimų, Ginobili netrukus įmetė visus 6 metimus ir realizavo visus 7 baudų metimus. Po 24 iš eilės Ginobili taškų „Spurs“ buvo priekyje 30:23, o argentinietis įpusėjus dvikovai savo sąskaitoje turėjo 27 taškus.

Vis dėlto Zaza Pachulia per trečiąjį kėlinį pelnė 15 taškų, o po jo dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigos rezultatas tapo lygus 68:68. Tačiau lemiamą ketvirtį Ginobili pradėjo pelnęs 7 taškus, o nesportinę ir techninę pražangas gavę „Hawks“ krepšininkai palaidojo savo galimybes laimėti.

„Hawks“: Joe Johnsonas 30 taškų (14/29 metimų), Zaza Pachulia 23 (10 atk. kam.), Marvinas Williamsas 16, Joshas Childressas 14, Joshas Smithas 9 (11 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 40 (12/22 metimų, 14/15 baudų, 8 atk. kam.), Timas Duncanas 30 (9 atk. kam.), Brentas Barry 18, Tony Parkeris 6.

Atrinkti (0) Visi (8)
įžengė pirmojo kėlinio pabaigoje ir po iš eilės pelnytų 24 taškų, Spurs buvo priekyje 30:23. Tai ką jie pirmojo kėlinio pabaigoje tik 6 taškus buvo surinkę?
2007-02-22
-2
Vienos geriausių jo karjeros rungtynių. Patinka man jis ir kaip žaidėjas, turi labai geris fizinius duomenis, yra lankstus bei greitas.
2007-02-22
niu man kad ir nepatinka tas ginobilas bet cia tj ispudingaj pasirode, o nuo suolo kyla gal kad pwz kas wietoj jo pradeda lost tam yra daug swarbiau pradet nuo pradziu, nes gal psichologiskaj geriau jaucias, o wa ginobiluj turbut poxiau kada iseit,wis tiek nosis didesne net uz juodu:DDtixliau riestesne
2007-02-22
-1
tai kad jis dazniausiai nuo atsarginio suolelio ir kyla i aikste.. nzn,gal taip jam geriau zaisti.. cia taip pat kaip cska izaidejas paploukas,jis juk visada nuo atsarginiu suolelio pradeda zaidima..
2007-02-22
+7
Ispudingai Ginobili pasirode, idomu tai kad ne startiniam pradejo zaist. Ir siaip jo dabar startiniam neleidzia, kazkas pasidare jam po to sezono kai allstar buvo suzaides.
2007-02-22
+1
gerai berniokas pavare ;)
2007-02-22
-4
nu bet pamaciu bendra jo metimu kieki ir pataikymus tai ne taip ir ispudinga,bet per tas 5min ar kiek tai neblogai
2007-02-22
ir idomu, kuris tai rezultatas, pasiekimas lygoj:) juk NBA ten visokiu statistiku turi:)