Argentinietis Emanuelis Ginobili pelnė 24 savo komandos taškus iš eilės, o San Antonijaus „Spurs“ iškovojo pergalę. Išvykoje San Antonijaus krepšininkai 103:96 (23:21, 29:22, 18:27, 33:26) nugalėjo Atlantos „Hawks“, o prie pergalės Giinobili prisidėjo net 40 taškų.

„Per karjerą turėjau keletą gerų atkarpų, – po dvikovos tvirtino Ginobili. – Šį kartą tai buvo kažkas ypatingo. Per tas tris ar keturias minutes, ar kiek jų ten buvo, taip, tai buvo viena geriausių atkarpų“.

Ginobili rungtynes pradėjo nuo suolelio ir į aikštę įžengė pirmojo kėlinio pabaigoje. Prametęs du iš keturių pirmųjų metimų, Ginobili netrukus įmetė visus 6 metimus ir realizavo visus 7 baudų metimus. Po 24 iš eilės Ginobili taškų „Spurs“ buvo priekyje 30:23, o argentinietis įpusėjus dvikovai savo sąskaitoje turėjo 27 taškus.

Vis dėlto Zaza Pachulia per trečiąjį kėlinį pelnė 15 taškų, o po jo dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigos rezultatas tapo lygus 68:68. Tačiau lemiamą ketvirtį Ginobili pradėjo pelnęs 7 taškus, o nesportinę ir techninę pražangas gavę „Hawks“ krepšininkai palaidojo savo galimybes laimėti.

„Hawks“: Joe Johnsonas 30 taškų (14/29 metimų), Zaza Pachulia 23 (10 atk. kam.), Marvinas Williamsas 16, Joshas Childressas 14, Joshas Smithas 9 (11 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 40 (12/22 metimų, 14/15 baudų, 8 atk. kam.), Timas Duncanas 30 (9 atk. kam.), Brentas Barry 18, Tony Parkeris 6.

įžengė pirmojo kėlinio pabaigoje ir po iš eilės pelnytų 24 taškų, Spurs buvo priekyje 30:23. Tai ką jie pirmojo kėlinio pabaigoje tik 6 taškus buvo surinkę?
2007-02-22
Vienos geriausių jo karjeros rungtynių. Patinka man jis ir kaip žaidėjas, turi labai geris fizinius duomenis, yra lankstus bei greitas.
2007-02-22
+2
niu man kad ir nepatinka tas ginobilas bet cia tj ispudingaj pasirode, o nuo suolo kyla gal kad pwz kas wietoj jo pradeda lost tam yra daug swarbiau pradet nuo pradziu, nes gal psichologiskaj geriau jaucias, o wa ginobiluj turbut poxiau kada iseit,wis tiek nosis didesne net uz juodu:DDtixliau riestesne
2007-02-22
tai kad jis dazniausiai nuo atsarginio suolelio ir kyla i aikste.. nzn,gal taip jam geriau zaisti.. cia taip pat kaip cska izaidejas paploukas,jis juk visada nuo atsarginiu suolelio pradeda zaidima..
2007-02-22
+2
Ispudingai Ginobili pasirode, idomu tai kad ne startiniam pradejo zaist. Ir siaip jo dabar startiniam neleidzia, kazkas pasidare jam po to sezono kai allstar buvo suzaides.
2007-02-22
+2
gerai berniokas pavare ;)
2007-02-22
+1
nu bet pamaciu bendra jo metimu kieki ir pataikymus tai ne taip ir ispudinga,bet per tas 5min ar kiek tai neblogai
2007-02-22
ir idomu, kuris tai rezultatas, pasiekimas lygoj:) juk NBA ten visokiu statistiku turi:)