„Petrochemos“ žaidėjai apgynė savo tvirtovę
Nuotr. Petrochema
Pergalę po permainingos kovos trečiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio rungtynėse iškovojo Jonavos „Petrochema“. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 75:67 (22:20, 17:22, 17:13, 19:12) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Ketvirtąsias aštuntfinalio etapo rungtynes klubai žais ketvirtadienį Kaune. Prireikus penktųjų serijos rungtynių komandos dar sykį susitiks šeštadienį Jonavoje.

Trimis tolimais metimais antrąjį kėlinį pradėjusi „Petrochema“ vėl šovė į priekį 33:24 (13 min). Žaidimui išsilyginus ir rezultatui esant 37:30, jaunieji žalgiriečiai galingai spurtavo ir iki didžiosios pertraukos sugebėjo išsiveržti į priekį 42:39.

Trečiajame ketvirtyje „Žalgiris-2“ pabandė atitrūkti 47:41 (23 min). Tiesa, E.Aniulio vedami šeimininkai netrukus išlygino bei persvėrė rezultatą savo naudai 51:49 (28 min). Iki lemiamo kėlinio pradžios vyko permaininga kova, tačiau „Petrochema“ išlaikė iniciatyvą 56:55.

Tomo Masiulio auklėtiniai pirmuosius taškus ketvirtojo kėlinio metu pelnė tik ketvirtąją minutę, o jonaviečiai jau buvo spėję pabėgti per apčiuopiamą atstumą 65:55 (34 min). Netrukus jonaviečiai susikrovė rekordinę persvarą 71:59 (36 min).

Žalgiriečiai nenuleido rankų ir vėl paaštrino situaciją 71:67 (39 min), tačiau lemiamu metu baudų metimus pataikę ir apsigynę „Petrochemos“ krepšininkai pergalės iš rankų nebepaleido 75:67.

„Petrochema“: Evaldas Aniulis 17, Ričardas Verbickas 13, Lukas Grabauskas 11, Aurimas Urbonas 9.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 14, Laurynas Bieliauskas ir Martynas Sajus po 10.

2015-03-18 06:50