Julius Kazakauskas surinko galingą dvigubą dublį
Nuotr. S.Čirba
„Vilniaus“ krepšininkai paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis grubiai klydo ir suteikė ne vieną šansą klaipėdiečiams išplėšti pratęsimą, kuriais jie pasinaudojo.

Pridėto laiko metu Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ diktavo savo salygas ir 90:81 (18:21 17:13, 14:23, 28:20, 13:4) įveikė „Vilniaus“ ekipą bei Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-1.

Galimybę išlyginti aštuntfinalio serijos rezultatą sostinės krepšininkai turės ketvirtadienį savo aikštėje.

Likus 6 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ir klaipėdiečiams atsiliekant 2 taškų skirtumu Mindaugas Stašys prametė antrąją baudą ir suteikė savo komandai šansą atkovoti kamuolį puolime.

Jį atkovojęs Julius Kazakauskas atakavo netaikliai, po to kamuolį sugriebęs Donatas Norkus taip buvo netikslus, tačiau galop tas pats Norkus atkovojo kamuolį ir pelnęs taškus išplėšė pratęsimą.

Jo metu dominavęs uostamiesčio klubas pasiekė svarbią pergalę.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas 15 (14 atk. kam.), Viktoras Chodosovskis, Elvinas Gintvainis (5 rez. perd., 5 kld.) ir Ignas Vaitkus (7 atk. kam.) po 14, Donatas Norkus 13 (7 atk. kam.).

„Vilnius“: Andrew Fairas 22 (6 atk. kam.), Jermaine‘as Love‘as 19 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Ignas Daukšys 15.

2015-03-18 11:33
triguba dubli
kazakauskas triguba surinko, gi pramete 10 trajaku :)
2015-03-18 02:10
monk
ir keistos gi tu rezultatyviausiu vilnieciu pavardes. o as naiviai tikejau, kad nkl skirta jaunimo ugdymui