Karolis Guščikas rungtyniavo nesustabdomai
Nuotr. Vytalis Judickas/Alio, Raseiniai
Visas rungtynes paskui save komandą tempęs Karolis Guščikas aidint sirenai pataikė iš toli bei pratęsė Raseinių „Rasų“ ekipos sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) dar mažiausiai vienam mačui.

22-ejų metų Guščikas iš viso surinko 29 taškų, o jo vedami „Rasai“ ketvirtajame aštuntfinalio serijos susitikime savo aikštėje 77:74 (22:16, 26:21, 18:28, 17:9) parklupdė Šakių „Zanavyką“ su Šarūnu Vingeliu priešakyje.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 2-2. Lemiamas mačas šeštadienį bus žaidžiamas Šakiuose.

Ketvirtojo kėlinio viduryje dvitaškį pataikęs Vingelis buvo padidinęs svečių pranašumą iki penkių taškų (74:69).

Tačiau greitai jį panaikino taikliu tritaškiu ir dvitaškiu atsakęs Guščikas (74:74).

Likus žaisti 3 sekundes, kamuolys priklausė „Zanavyko“ krepšininkams, bet Paulius Malašauskas suklydo ir iniciatyva atiteko šeimininkams.

Po minutės pertraukėlės atakos smaigalyje atsidūręs Guščikas švystelėjo tolimą metimą, kuris buvo taiklus ir pergalingas šiose rungtynėse (77:74).

„Rasai“: Karolis Guščikas 29 (6 blk., 43 naud. bal.), Gediminas Butkus 13, Darius Marcinkevičius 9, Valdemaras Savostjanovas 7.

„Zanavykas“: Šarūnas Vingelis 27, Paulius Beliavičius 19 (8 atk. kam.), Paulius Malašauskas 11, Marijus Užupis 7.

Pergalingas metimas:

2015-03-21 09:52
Moletai
Geras metimas, gera pabaiga. Maladiec Guscikas. Tik ir as labai abejoju ar kazka panasaus pavyks sakiuose sukurti. Sekmes bet kokiu atveju.
2015-03-20 12:40
:)
"22-ejų metų Guščikas iš viso surinko 29 taškų, ..." :)

"77:74 (22:16, 26:21, 18:28, 17:9)" !!! :)
2015-03-20 08:16
sakities
sakiuose be sansu. zanavykas namu komanda, prastai zaidzia sveciuose, o namuose zymiai geriau. Tai parode ir pirmos dvi serijos varzybos, kad uztikrintai namie sutriuskino rasus
2015-03-20 01:58
22-ejų metų Guščikas iš viso surinko 29 taškų, o jo vedami „Rasai“ ketvirtajame aštuntfinalio serijos susitikime savo aikštėje 77:74 (22:16, 26:21, 18:28, 17:9) parklupdė Šakių „Zanavyką“ su Šarūnu Vingeliu priešakyje.

JUMS JAU 10 METŲ, BET SKAIČIUOTI, TAIP IR NEIŠMOKOTE... :D PAGAL JŪSŲ KĖLINIŲ SKAIČIAVIMUS TAI "RASAI" TURĖJO LAIMĖTI 83-74 :D PAŽIŪRĖKIT Į KĖLINIUS SURAŠYTUS TARP JŪSŲ SKLIAUTELIŲ :D 77-74 :D (22:16, 26:21, 18:28, 17:9) parklupdė Šakių „Zanavyką“ 83-74 :D

ZANAVYKAS LAIMĖS IR ČIA 100% ;)
2015-03-19 21:57
maslauskiskiai
Labai idomios rungtynes ziurovams, pergale sprendesi paskutines sekundese.rasu komanda vis lydi pernykste sekme.si komanda tikrai prisijaukinusi fortuna.manau ji ja lydes ir sakiuose.na ir palaikymas raseiniskiu fantastinis.nesigailiu atvykkes paziureti.
2015-03-19 20:59