Dominykas Milka sužaidė puikų mačą
Nuotr. Fotodiena.lt
Nesustabdomai rungtyniavęs Dominykas Milka sužaidė surinko 34 naudingumo balus, tačiau tai „Prienų“ (6-25) sėkmės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) negarantavo.

Lemiamajame ketvirtyje vos penkis taškus į savo krepšį praleidęs Utenos „Juventus“ (19-12) klubas perėmė iniciatyvą į savo rankas ir Prienuose šventė pergalę 76:67 (29:18, 11:20, 13:24, 23:5).

Simas  Buterlevičius
PTS 16 | REB 8 | AS 4 | ST 4
Pirmoje kėlinio viduryje aukštesnę pavarę įjungę uteniškiai antrajame ketvirtyje po Nikita Barinovo taiklaus tritaškio turėjo rekordinį – 17 taškų pranašumą (39:22), bet tai aikštės šeimininkų nepalaužė.

Tado Stankevičiaus auklėtiniai atsakė galingu spurtu 18:1 ir po ilgosios pertraukos išlygino rezultatą (40:40). Ties tuo nesustoję Milkos ir Martyno Linkevičiaus vedami „Prienai“ laimėjo „sausą“ atkarpą 11:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (55:44).

Visgi jos prieniškiams išlaikyti nepavyko – ketvirtajame kėlinyje jie užstrigo „Juventus“ gynyboje, pelnė vos penkis taškus ir išleido iniciatyvą iš rankų.

Tuo metu po šalto dušo atsigavę svečiai puikiai pasinaudojo varžovų duobe, persvėrė rezultatą savo naudai ir pasiekė 19-ąją pergalę šiame sezone, kuri leido Dainiaus Adomaičio kariaunai LKL turnyrinėje lentelėje pakilti į ketvirtąją vietą.

Į penktąją poziciją nukritusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ yra sužaidusios dvejomis rungtynėmis mažiau už „Juventus“.

„Prienai“: Dominykas Milka 27 (12 atk. kam., 34 naud. bal.), Martynas Linkevičius 12 (10 atk. kam.), Gediminas Maceina 8.

„Juventus“: Simas Buterlevičius 16 (8 atk. kam., 30 naud. bal.), Valdas Dabkus 14, Vaidas Čepukaitis 13, Arvydas Šikšnius 12 (9 rez. perd.), Edgaras Stanionis 9.

Vaido Čepukaičio dėjimas:

Trenerių komentarai:

2015-03-20 12:34
:)
Kas čia toks beraštis???

"Nesustabdomai rungtyniavęs Dominykas Milka sužaidė surinko ..." :)

"Pirmoje kėlinio viduryje ..." :)

"Pirmoje kėlinio viduryje aukštesnę pavarę ..." :)

"... uteniškiai antrajame ketvirtyje po Nikita Barinovo ..." :)
2015-03-19 21:51
Baisu jau žiūrėt į Prienus.Mažeikiai jau net geriau žaidžia,nei jie.Milka vienintelis C,kuris aiškiai pavargo ir nebepatempė gale rungtynių.Nors jo net tikru C negalima vadint.O Juvė nors ir sunkiai,bet įsirašė pergalę,kuri jiem tikrai svarbi kovojant dėl 4 v.

2015-03-19 20:30
Kad Milka karjeros maca pries Neptuna suzaide, kada surinko 35 naudingumo balus, o ne dabar. :)
2015-03-19 20:28
Sakyčiau perdaug nervų suvalgo... :D nu laukiam dabar sekmadienio su nekantrumu :)
2015-03-19 20:20
GG
Na juve nepersistengia su tokiom komandom zaist :D su kedainiais vaiksciojo su lietkabeliu irgi nuobodu ziuret buvo dabar ir su prienais :D visose kontroliavo rungtyniu pabaigas :D
2015-03-19 20:19