Jonavos „Petrochema“ triumfavo Kaune
Nuotr. Petrochema
Kelialapį į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio etapą iškovojo Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai ketvirtose aštuntfinalio etapo rungtynėse Kaune 74:72 (17:16, 22:15, 19:20, 16:21) po dramatiškos kovos įveikdami jaunųjų žalgiriečių pasipriešinimą.

Laimėję seriją rezultatu 3-1 Jonavos krepšininkai kitame atkrintamųjų varžybų etape susitiks su tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį po reguliariojo sezono iškovojusia Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai atitrūko – 48:35 (23 min). Tiesa, netrukus sekusią penkių minučių atkarpą žalgiriečiai laimėjo  14:2 ir atkūrė intrigą – 50:49 (28 min). Ketvirčio pabaigoje Jonavos klubą patraukę Lukas Grabauskas ir Ričardas Verbickas – 58:51.

Lemiamo kėlinio metu Tomo Masiulio auklėtiniai kvėpavo varžovas į nugarą – 59:61 (35 min). „Petrochemai“ atitrūkus – 66:59 (37 min), šeimininkai dar sykį spurtavo ir išsiveržė į priekį – 69:68 (39 min). Komandoms apsikeitus metimais ir, likus žaisti 19 sekundžių, žalgiriečiai pirmavo – 71:70.

Atsakingu momentu tolimą metimą pataikė „Petrochemos“ lyderis Tadas Sebežiovas – 73:70. Kauniečiai, bandydami suregzti lemiamą ataką, prarado kamuolį ir L.Grabauskas pataikė baudos metimą – 74:70. Per likusį laiką svečiai apsigynė nuo Kauno ekipos išpuolių ir išplėšė pergalę – 74:72.

„Petrochema“: Lukas Grabauskas 15 taškų, Evaldas Aniulis ir Karolis Šarukas po 12, Aurimas Urbonas 9.

„Žalgiris-2“: Martynas Echodas 14 taškų, Laurynas Bieliauskas, Martynas Sajus ir Martynas Varnas po 11.

2015-03-21 17:46
Beliauskas, o ne Bieliauskas...
2015-03-20 12:47
:)
Kas čia tuos straipsnius rašo? Kiekviename straipsnyje pilna klaidų. Gėda!!!

"Ketvirčio pabaigoje Jonavos klubą patraukę Lukas Grabauskas ir Ričardas Verbickas ..." :)

"Lemiamo kėlinio metu Tomo Masiulio auklėtiniai kvėpavo varžovas į nugarą ..." :)
2015-03-20 09:47
opa
Saunuoliai jonava.taip ir reikia tiem pienciulpiam.
2015-03-20 02:52
idomu
Manau viena is idomiausiu seriju bus jonava pries suduva ,speciau 3-1 jonava .maanau bus ne vienas pratesimas :D