Mindaugas Kuzminskas „iš žaidimo“ pataikė penkis metimus iš penkiolikos
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Nors Mindaugui Kuzminskui trūko užtikrintumo, lietuvis buvo antras pagal surinktus taškus Malagos „Unicaja“ (2-9) komandoje, bet tai neišgelbėjo Ispanijos klubo nuo nesėkmės Eurolygoje.

Joano Plazos auklėtiniai „Top 16“ etapo F grupės namų rungtynėse 77:95 (25:26, 17:21, 14:25, 21:23) pralaimėjo Maskvos CSKA (9-2) ekipos krepšininkams.

Mačo lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kada trečiajame kėlinyje įsisiautėjęs Milošas Teodosičius pataikė tris tolimus metimus iš eilės, iš viso per ketvirtį surinko 12 taškų, o jo vedama CSKA susikrovė dviženklę persvarą (68:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai savojo žaidimo nebesurado – pirmosios penkios „Unicaja“ atakos baigėsi netaikliais metimais ir Calebo Greeno klaida.

Šia duobe puikiai pasinaudoję svečiai tvirtai paėmę rungtynių kontrolę į savo rankas ir nutolo nepavejamai.

Mačą starto penkete pradėjęs Kuzminskas aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 13 taškų (4/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko vos 6 naudingumo balus.

„Unicaja“: Franas Vazquezas 14, Mindaugas Kuzminskas 13, Carlosas Suarezas 12, Calebas Greenas 9, Mo Soluade'as 8.

CSKA: Milošas Teodosičius 25 (8 rez. perd., 30 naud. bal.), Nando De Colo (31 naud. bal.), Aleksandras Kaunas 16, Aaronas Jacksonas 9, Sonny Weemsas 9.

djgaffer to beleii
Oi bl,tu tai išvis patylėk portalo kloune.Ne jau apidm krepšinį kalbėt cirkininke.:-)

--
2015-03-20
nelysk i uzpakali jam
2015-03-20
Kuzia pamėtė kaip NBA,tik gaila,kad metimai nepakrito.Kita vertus,džiugu,kad nebijo imtis iniciatyvos ir lyderio vaidmens.Šiandien nelabai sekės tiek jam,tiek komandai,bet ateitį bus ir geresnių rungtynių.