Mindaugas Kuzminskas „iš žaidimo“ pataikė penkis metimus iš penkiolikos
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Nors Mindaugui Kuzminskui trūko užtikrintumo, lietuvis buvo antras pagal surinktus taškus Malagos „Unicaja“ (2-9) komandoje, bet tai neišgelbėjo Ispanijos klubo nuo nesėkmės Eurolygoje.

Joano Plazos auklėtiniai „Top 16“ etapo F grupės namų rungtynėse 77:95 (25:26, 17:21, 14:25, 21:23) pralaimėjo Maskvos CSKA (9-2) ekipos krepšininkams.

Mačo lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kada trečiajame kėlinyje įsisiautėjęs Milošas Teodosičius pataikė tris tolimus metimus iš eilės, iš viso per ketvirtį surinko 12 taškų, o jo vedama CSKA susikrovė dviženklę persvarą (68:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai savojo žaidimo nebesurado – pirmosios penkios „Unicaja“ atakos baigėsi netaikliais metimais ir Calebo Greeno klaida.

Šia duobe puikiai pasinaudoję svečiai tvirtai paėmę rungtynių kontrolę į savo rankas ir nutolo nepavejamai.

Mačą starto penkete pradėjęs Kuzminskas aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 13 taškų (4/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko vos 6 naudingumo balus.

„Unicaja“: Franas Vazquezas 14, Mindaugas Kuzminskas 13, Carlosas Suarezas 12, Calebas Greenas 9, Mo Soluade'as 8.

CSKA: Milošas Teodosičius 25 (8 rez. perd., 30 naud. bal.), Nando De Colo (31 naud. bal.), Aleksandras Kaunas 16, Aaronas Jacksonas 9, Sonny Weemsas 9.

2015-03-20 18:02
djgaffer to beleii
Oi bl,tu tai išvis patylėk portalo kloune.Ne jau apidm krepšinį kalbėt cirkininke.:-)

--
2015-03-20 13:54
nelysk i uzpakali jam
2015-03-20 02:35
Kuzia pamėtė kaip NBA,tik gaila,kad metimai nepakrito.Kita vertus,džiugu,kad nebijo imtis iniciatyvos ir lyderio vaidmens.Šiandien nelabai sekės tiek jam,tiek komandai,bet ateitį bus ir geresnių rungtynių.