Vienuoliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai išvykoje 62 taškų skirtumu 106:44 (29:18, 30:3 28:15, 19:9) sutriuškino Kauno „Atletą“.

Sėkmingai su vilniečiais aikštės šeimininkai kovojo tik per pirmas 7 rungtynių minutes, kai dvitaškį pataikęs Valdas Dabkus persvėrė rezultatą savo komandos naudai (12:11), tačiau tada svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir pabėgo į priekį (21:12), o baigiantis pirmajam kėliniui komandas skyrė jau 12 taškų (29:17).

Antrajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ krepšininkai pademonstravo įspūdingą puolimą ir dar įspūdingesnę gynybą. Vienintelius 3 taškus antrojo ketvirčio pradžioje Kauno komandai pelnė Dabkus, o per likusias 9 kėlinio minutes svečiai pelnė net 28 „sausus“ taškus ir susikrovė įspūdingą 39 taškų pranašumą (59:20).

Po ilgosios pertraukos LKL čempionai ir toliau didino savo pranašumą, o 28-ąją mačo minutę po Mindaugo Lukauskio dėjimo komandas skyrė jau 50 taškų (82:32).

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 22 taškai, Matthew Nielsenas 17, Tomas Delininkaitis 15, Robertas Štelmaheris (9 rez. perd.), Eurelijus Žukauskas ir Joao Paolo Batista po 10, Kareemas Rushas 8.

„Atletas“: Nerijus Lisauskas 15 taškų (9 atk. kam.), Valdas Dabkus 12, Mantas Simonavičius 11 (9 klaidos), Danelius Soldotovas 4, Linas Juknevičius 2.

tikrai galetu atletui duot koki aleksandrova ar stimaca, kurie zalgiriui priklauso, o ne neveziui ar valmierai ar kur jis ten....nebendrauja kauno klubai
-2
njum tejp ir but tjurejo...............lukauski s tej wisada geraj zajdzde ..................tyk sen sjuzybejo...............rytas waldo................zalgiris nea
2007-02-23
kai vakar per LTV panoramos sporto naujienas ~21 val. pranesinejo apie sias rungtynes grikstaitei uz nugaros buvo parasyta Atletas 106 : 44 Lietuvos rytas.. trumpam pagalvojau, negi ir taip buna:)
marecka
Nueik i lkl puslapi ten 2001-2002 sezono paskutines finalo rungtynes.Va tai ir bus tau irodymas!
2007-02-22
+2
Eimantas absoliučiai teisus. 2001-2002 metų sezone šeštose LKL finalo rungtynėse (2002.05.25) Lietuvos rytas per trečią kėlinį buvo įmetęs tik 2 taškus, o Žalgiris 13. Bet Laimėjo Rytas tas rungtynes po pratęsimo.
2007-02-22
Eimantai >>> yrodyk !!! nes tu cia grynai kazka kliedi ...
beto rytas mete tritaskiu 60 % taiklumuir 2tsk 62% cia yra labai auksti pataikymai net pries silpna komanda 3tsk mesti is 20/12 tai ciajau pasiekimas :) beto 3/3 lukauskis bei delnas 2/2 seniai matyti bei nuotaika keliantys vaizdai :)
2007-02-22
-2
nu atletas turbut ir NKL butu toli grazu ne vidutiniokas mindytu jy visi kas netingi
2007-02-22
+2
jei ką, 3 taškus per kėlinį kažkada sugebėjo ir tas pats lrytas su žalgiriu žaisdamas finale surinkt. 3iam kėliny, bet nepamenu metų...
2007-02-22
-1
rushas taupytas,stopudovai :)
2007-02-22
-2
Zmones cia dar ne viskas. reikia pamineti tokius faktus: Efektyvumas komandos atleto viso 12, o tuo tarpu ryto 142. Va pergale nesvarbu, bet atletas bus izymus savo antirekordu lkl, dar negirdejau, kad kuri komanda surinktu vos 12 naudingumo balu. Atletas per rungtynes vos 6 rezultatyvius perdavimus atliko :D. Taip pat per viena kelini pelnyti vos 3 taskai cia irgi antirekordas manau bus lkl. Zodziu snd pasizymejo Atletas neblogai :D.
Kiek galima skriausti ta atleta verta susimastyti, gal vertetu i lkl leisti kokia Silute ar Alytu is Nkl, manau geriau pasirodytu.
2007-02-22
Ka padarysi... skirtingo lygio komandos.. pagalvokit kur lrytas eurolygoje nepadarytu gedos o ce gal tik nkl vidutiokai butu..
2007-02-22
+1
Kur Jomantas, ar lošė?
2007-02-22
-1
(29:18, 30:3 28:15, 19:9) antras kelinys geriausias :)
2007-02-22
+2
Lukauskis, Delnas, Štelmaheris, Žukauskas neblogai sulošė. Aikšku čia silpno lygio komanda, bet prie Sagadino nė tokiose rungtynėse Lukauskis ar Delnas nesulošdavo, neskaitant, LKF pusfinalio su Nevėžiu.