Pirmąją pergalę ULEB Eurolygos „Top 16“ varžybose iškovojo Sopoto „Prokom Trefl“ klubas. Lenkijos ekipa išvykoje 71:67 (11:16, 22:10. 17:11, 11:24, 10:6) po pratęsimo palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ komandą.

Nors po pirmojo ketvirčio „Efes Pilsen“ krepšininkai buvo įgiję 5 taškų pranašumą, antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė ir iniciatyvą perėmė „Prokom Trefl“ ekipa. Puikiai su Stambulo klubo lyderiais gynyboje tvarkęsi Lenkijos ekipos krepšininkai įgijo dviženklę persvarą.

Iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 7 minutes po dviejų Donato Slaninos baudų Lenkijos čempionų persvara padidėjo iki rekordinės – 16 taškų (57:41). Tačiau tuomet „Efes Pilsen“, daugiausia Antonio Grangerio ir Drew Nicholaso pastangomis, ėmė sparčiai mažinti Sopoto ekipos pranašumą, kol galiausiai rezultatas tapo lygus ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Per papildomą laiką „Prokom Trefl“ sužaidė sėkmingiau ir šventė pergalę.

Slanina per 41 minutę surinko 6 taškus (2/6 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, tačiau 3 kartus suklydo.

Tomas Masiulis, aikštėje praleidęs 16 minučių, taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė.

Tomas Pačėsas per 12 minučių taškų taip pat nepelnė (0/1 tritaškio), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Efes Pilsen“: Drew Nicholasas 18, Marcusas Haislipas 12 (10 atk. kam.), Antonio Grangeris 9.

„Prokom Trefl“: Rashidas Atkinsas 16, Filipas Dylewiczius 15 (7 atk. kam.), Huseynas Besokas 14 (6 atk. kam.).