Augustas Pečiukevičius prie pergalės pridėjo 15 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Augustas Pečiukevičius ir Karolis Petrukonis buvo rezultatyvūs, o jų vedama Tartu „TU/Rock“ (25-5) komanda Estijos pirmenybių namų rungtynėse 90:62 (20:15, 32:22, 13:15, 25:10) nepaliko jokių vilčių Valgos „Maks&Moorits“ (14-14) krepšininkams.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Pečiukevičius aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 15 taškų (2/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir 2 sykius prasižengė.

Nuo suolo pakilęs Petrukonis per 16 minučių surinko 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kitame pirmenybių susitikime nesėkmę patyrė Raplos TYCO klubas, kuriam atstovauja Ernestas Ežerskis. Lietuvis buvo antras pagal surinktus taškus savo komandoje, tačiau TYCO namuose 66:69 (18:20, 20:19, 13:13, 15:17) pralaimėjo Rakverės „Tarvas“.

Ežerskis mačą pradėjo starto penkete, žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Devynių komandų turnyrinėje lentelėje Tartu komanda užima pirmąją vietą, tuo metu TYCO žengia ketvirtoje pozicijoje.