Tris kėlinius užtikrintai pirmavusi ir iniciatyvą savo rankose laikiusi Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa vos nesuklupo Prancūzijoje. Baskai išvykoje 99:89 (29:19, 30:17, 16:22, 24:31) įveikė Po Ortezo „Elan Bearnais“ krepšininkus ir D grupėje šventė antrą pergalę per dvejas rungtynes.

Įpusėjus rungtynėms puikiai veikusi Vitorijos puolimo mašina į aikštės šeimininkų krepšį buvo įmetusi 59 taškus ir įgijusi net 23 taškų persvarą (59:36). Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Tau Ceramica“ ekipa buvo padidinusi savo pranašumą iki 25 taškų (71:46) ir atrodė, kad aikštės šeimininkai nebeturi jokių vilčių.

Tačiau prancūzai sugebėjo atkurti intrigą. Trečiąjį ketvirtį baigę spurtu 12:4 aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki 17 taškų (58:75). Per ketvirtą kėlinį baskų nebegelbėjo nei minutės pertraukėlės, nei solidus Luiso Scolos žaidimas.

Pajutę, kad pergalė iš rankų dar neišleista „Elan Bearnais“ krepšininkai ėmė sparčiai mažinti varžovų pranašumą ir likus žaisti 3 minutes po dviejų iš eilės Clinto Harrisono metimų jis aptirpo iki 5 taškų (82:87).

Po Aarono Mileso tritaškės bombos komandas skyrė vos 4 taškai (85:89), tačiau lemiamas minutes sėkmingiau sužaidę svečiai atitolo truputį saugesniu skirtumu. Tuo tarpu pakovoti dėl pergalės „Elan Bearnais“ ekipai nebeužteko laiko.

„Elan Bearnais“: Clintas Harrisonas 22, Aaronas Milesas 17, Michaelis Wrightas 15, Ricardo Greeras 14.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 23 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Igoris Rakočevičius 18, Frederickas House'as 17 (10 atk. kam.), Serkanas Erdoganas 15.

SMS
Wisai gerai zaidzia francai..
2007-02-23
+1
to mockys: TAU tikrai neatsipalaidavo, tiesiog prancuzai pradejo ispudingai gintis mazdaug nuo trecio kelinio vidurio. Spaude po visa aikste ir tas ryskiai ismuse ispanus is veziu. Trecio kelinio gale TAU atrode kaip vaikai nezinantys kaip reikia krepsini zaisti - taip juos uzspaude, kad mete kamuoli prancuzam i rankas, o jei ir neprarasdavo kamuolio tai buvo priversti atakuoti is tritaskio per rankas paskutinem atakos sekundem. Ketvirtam keliny niekas nesikeite prancuzai ir toliau spaude po visa aikste ir tokia puolimo masina kaip TAU Ceramica per mazdaug 7 minutes vos sukrapste berods 6 ar 7 taskus ir tai beveik visi nuo baudu metimo linijos. Manau neuzteko ne tiek laiko kiek jegu taip gintis, nes per likusias 3 minutes jau atsivere skyles gynyboj, o labai gaila, nes sirgau uz prancuzus. Vistiek pagarba jiem!
2007-02-23
Mldc House'as
2007-02-23
+1
Gerbiu Po Ortezo „Elan Bearnais vien del to jog ji vienintele laimejo pries CSKA, gaila kad dbr kisa..
2007-02-23
+2
Turbūt atsipalaidova Ceramica ir prisivijo juos. Įspūdingai Housas sužaidė: 17taškų, 10atkovotų kamuolių ir kaip visad Scola demonstruoja klasę.