Reggie Jacksonas pasižymėjo dvigubu dubliu
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Detroito „Pistons“ (25-44) sugebėjo namuose panaikinti 19 taškų deficitą ir įveikti Čikagos „Bulls“ (42-29) 107:91 (30:20, 14:36, 36:23, 27:12).

Sužaidus 5 minutes trečiajame kėlinyje „Bulls“ pirmavo 72:53 ir tuomet rungtynių eiga ėmė verstis aukštyn kojomis.

„Pistons“ dar iki ketvirčio pabaigos sugebėjo išlyginti rezultatą (77:77), o pasibaigus jam jau pirmavo 80:79.

Ketvirtojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai jau įgijo dviženklį pranašumą (93:83) ir jį toliau sėkmingai didino iki pat mačo pabaigos.

Paskutinių 20 minučių atkarpą „Pistons“ laimėjo 54:19 ir iškovojo pergalę 107:91.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 22 (11 rez. perd.), Caronas Butleris 20, Kentavious Caldwellas-Pope‘as 15, Andre Drummondas 14, Jody Meeksas 12.

„Bulls“: Pau Gasolis 27 (10 atk. kam.), Aaronas Brooksas 19, Tajus Gibsonas 13.

2015-03-22 15:46
žinovamsJei Bulls turi geresnį rezultatą už Raptors jie negalės pakilti į 3 vietą, nes Raptors bus savo diviziono lyderiai? (Bulls liks antri po Cavaliers)

gales. diviziono lyderis gauna garantuota vieta top4, o ne top3, todel kazkurio diviziono antra geriausia komanda gali but auksciau uz kito diviziono lyderius.
2015-03-22 14:31
JJ
ujobcikai bullsant kiek reikia but invalidams kad , paleist rungtynes vedant 20 tasku , :))) ziurejau 3-4 kel tai kraupus vaizdas, invalidumas neapsakomas buliu

žaidžia taip, kaip leidžia varžovai, o iš Bullių, iškritus Rose'ui ir Butleriui panašu nieko nebeliko rimtesnio, aišku, pirmą PO ratą net neabejoju praeis sausai, bet vėliau jau bus bėdos.
2015-03-22 14:28

is kur cia istraukei kad jie iki pusfinalio dasikapstys su tokiu savo apgailetinu zaidimu
2015-03-22 13:03
žinovams
2015-03-22 11:55
hentai
Tai būtent, kad NEparanku Raptors. Pusfinalyje jau geriau Cavs išvengti nei Hawks.
2015-03-22 11:18
ujobcikai bulls
2015-03-22 11:16
Paranku Raptors
2015-03-22 11:13
1 geras kėlinys buvo... Laimėję būtų užsitikrinę vietą PO jau, teks palaukt dar 1 rungtynes :)
2015-03-22 09:07