Brookas Lopezas pranoko Roy Hibbertą
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Rytų konferencijoje tęsiasi įnirtinga kova dėl aštuntosios pozicijos ir galimybės žaisti atkrintamosiose varžybose. Pralaimėjimą namuose patyrusi Indianos „Pacers“ (30-39) ekipa aštuntąją poziciją užleido Bostono „Celtics“ ekipai (30-38).

Indianoje svarbią pergalę iškovojo dėl patekimo į atkrintamasias taip pat kovojantys Bruklino „Nets“ (29-39) krepšininkai. Svečiai laimėjo 123:111 (31:29, 32:27, 25:31, 35:24).

Brooko Lopezo į priekį vedami „Nets“ iniciatyvą savo rankose laikė nuo pat pirmo kėlinio, o antrajame jau ėmė tolti (59:49).

„Pacers“ pavijo varžovus ir po ilgosios pertraukos išsiveržė į priekį (78:74). Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 8:0 ir vėl atitrūko (96:87).

„Pacers“ atsilikimą sumažino iki minimumo (98:99), bet tai buvo geriausia, ką aikštės šeimininkams pavyko nuveikti ketvirtajame kėlinyje. „Nets“ triumfavo 123:111.

„Pacers“: George‘as Hillas 18, Luisas Scola 17, Solomonas Hillas 17, Roy Hibbertas 16, C.J. Milesas 14, Davidas Westas 13.

„Nets“: Brookas Lopezas 26, Bojanas Bogdanovičius 21, Deronas Williamsas 17, Joe Johnsonas 14, Jaretas Jackas 13.

Mačo apžvalga:

2015-03-22 12:43
O kada prasidėda atkrintamosios?
2015-03-22 11:37
gaila, kad Paceriai pralaimejo, butu tvirciau zengta link PO, na bet nieko nepadarysi, grys George - iskovos kelias pergales ir East teletabyne, NDBL lygio parodijoje isoks i PO su minusiniu pergaliu/pralaimejimu santykiu, negi pirmas kartas sios konferencijos istorijoje :D

O siaip noretusi kad Pacers uzimtu 8 vieta, savotiskas pernai metu Pacers-Hawks de javu butu, tik komandos susikeistu vietomis ir manau, jog Pacersai labai stipriai pasipriesintu Hawks, nenustebciau jeigu didziausia sezono fuksa ismestu dar 1 rounde
2015-03-22 10:45
gerai kad kita savaite grįšta georgas, tai bent morališkai kažkiek padės.