Benas Veikalas vedė savo komandą į pergalę
Nuotr. beko-bbl.de
Bonos „Telekom Baskets“ (16-9) ekipa su dviem lietuviais šventė pergalę Vokietijos pirmenybėse, 87:80 (24:27, 22:12, 18:21, 23:20) įveikdama Liudvisburgo „MHP Riesen“ (13-13) komandą.

Itin sėkmingai mačas susiklostė Benui Veikalui, kuris nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Gynėjas per 31 minutę pelnė 21 tašką (5/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

26 minutes ant parketo praleidęs Tadas Klimavičius prie pergalės pridėjo 10 taškų (3/5 dvitaškaii, 4/4 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus ir 2 kartus prasižengė.

2015-03-22 20:53
Veikalas mano nuomone drasiai butu tarp TOP5 siuo metu labiausiai neivertintu Lietuvos krepsininku. Jeigu Zalgiris, Rytas suteikia tokiems kaip Lipkevicius, Janavicius aka optine ranka blekinis stalcius ir kitiems riboto krepsinio suvokimo artistams palakstyti po aikste ir xaliavai gauti pinigus, tai Veikalas kuo prastesnis?