Eimantas Bendžius pelnė 20 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Lietuviškoji Sopoto „Trefl“ (11-13) komanda iškovojo įspūdingą pergalę Lenkijos pirmenybėse. Krepšininkų iš Lietuvos vedamas klubas svečiuose 95:56 (20:16, 21:7, 30:9, 24:24) nepaliko vilčių Tarnobrzego „Jezioro“ (6-18).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Eimantas Bendžius, kuris per 25 minutes surinko 20 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Antras pagal rezultatyvumą buvo Tautvydas Lydeka, per 22 minutes pelnęs 18 taškų (8/10 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojęs 8 ir perėmęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydęs.

Šarūnas Vasiliauskas tarp rezultatyviausiųjų buvo trečias. Įžaidėjas per 24 minutes į varžovų krepšį įmetė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, tris kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

2015-03-23 12:00
ju ateitis visa gyvenima jau bus lenkijoj
2015-03-23 07:57
O kur zyba zalgirio medziai?
2015-03-23 00:41
plytinisRyto talentai

Vasiliauskas ne ryto :D O beto Lenkijos lyga, tik tokioje lygoje ir gali žibėti tokie medžiai.
2015-03-22 23:56
Ryto talentai
2015-03-22 22:15
as
Sveiki,sukūriau puslapi apie teisėjavimą krepšinyje,bėgant laikui ten galesite rasti taisykliu paaiškinimus,filmus apie teisejus,bei pan. jei ką domina spauskit like ir sekit psl. facebook.com/krepsinioteisejavimas
2015-03-22 21:59