Ericas Bledsoe pelnė 20 taškų
Nuotr. AP-Scanpix
Vilčių iškopti į atkrintamasias varžybas neprarandantis Fynikso „Suns“ (38-33) klubas iškovojo svarbią pergalę. Namuose „Suns“ 98:92 (33:27, 24:15, 19:33, 22:17) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (44-27) ekipą.

Pirmieji du kėliniai „Suns“ krepšininkams žadėjo lengvą gyvenimą. Po jų aikštės šeimininkai pirmavo 57:42.

Po ilgosios pertraukos „Mavericks“ žaidimas pasikeitė kardinaliai ir prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė vos vienas taškas (75:76).

Svečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo septyniais taškais ir pirmavo 82:76. Kiek vėliau surengę spurtą 7:0 aikštės šeimininkai susigražino persvarą (87:86).

Pabaigoje „Mavericks“ puolimas užstrigo, o keturis baudų metimus realizavęs Ericas Bledsoe įtvirtino „Suns“ pergalę.

Šiose rungtynėse dvigubais dubliais pasižymėjo abu „Suns“ žaidžiantys broliai Morrisai. Markieffas pelnė 19 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, o Marcuso kraityje – 11 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių.

„Suns“: Ericas Bledsoe 20, Markieffas Morrisas 19 (13 atk. kam.), P.J. Tuckeris 15, Marcusas Morrisas 11 (11 atk. kam.), Aleksandras Lenas 10.

„Mavericks“: Chandleris Parsonsas 19, Amare Stoudemire‘as 16, Rajonas Rondo 12, Monta Ellis 11 (4/22 metimai), Dirkas Nowitzki 11.

2015-03-23 23:19
Donce
nepabodo trolint?
2015-03-23 14:37
Maladiec Mavs, numete pergale Sunsams kaip per Kaledas, kad komanda dar turetu motyvacijos sezono gale pasikapoti del PO, saunuoliai. O kas jiems - PO ramu, varzovas nesvarbu koks bus - Westuose konkurencija milziniska, aisku parankiausi butu GSW, nes komanda be visiskos idejos paremta ant Curry ir Klay balionu fiestos, treneris zemiau nulio, kiti vidutiniokai be charakterio - gaus pirmas PO rungtynes namie, apsitries ir baigsis GSW dominavimas :D
2015-03-23 13:06