Jeremy Linas pelnė 29 taškus ir sužaidė rezultatyviausią sezono mačą
Nuotr. AP-Scanpix
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Los Andželo „Lakers“ (18-50). Namuose Byrono Scotto auklėtiniai 101:87 (18:20, 23:27, 33:28, 27:12) įveikė Filadelfijos „76ers“ (17-53).

Tris kėlinius „Staples Center“ arenoje vyko kova taškas į tašką, bet ketvirtajame „76ers“ puolimas sustojo. „Lakers“ per šešias minutes įgijo dviženklį pranašumą 88:77 ir rungtynių kontrolės iš savo rankų nebepaleido.

Žiūrovams apie save šiose rungtynėse priminė „Lakers“ atakų organizatorius Jeremy Linas. Jis sužaidė rezultatyviausią savo mačą šiame sezone (29 tšk.).

„76ers“ krepšį atakavo vos 36 procentų taiklumu (32/89 metimai) ir 39-52 pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių.

„Lakers“: Jeremy Linas 29, Jordanas Hillas 12, Wesley Johnsonas ir Jabari Brownas po 10.

„76ers“: Thomas Robinsonas 14, Lucas Mbah a Moute 13, Robertas Covingtonas 11, Henry Thompsonas 10.

2015-03-23 12:02
as
nieko Kalnietis nuo kiti sezono diriguos lakers paradui

--
2015-03-23 11:26
pediklanity
pagaliau padare taskus atitinkancius kontraktui. Plusa luzeriu komandoj, kad bent jau 3lemus issiprasyt kontraktui pasibaigus. Nedurnas vyriokas lyg ir yra, matematikas, dar ir su okuliarais, tai matomai ir pats suvokia, kad tokio loterijos bilieto issitraukimo tikimybe nuliui :)

--
2015-03-23 11:24
kaip tokios sudeties, ir turint tiek traumu, tai skaitau lakersam siemet jau iskovotu 18 pergaliu, gan padorus rezultatas :)
2015-03-23 11:20