Zacho Lavine'o ir Andrew Wigginso duetas vedė Minesotos klubą į pergalę
Nuotr. AP – Scanpix
Vakarų konferencijos autsaiderė Minesotos „Timberwolves“ (16-54) iškovojo trečiąją pergalę šį mėnesį. Flipo Saunderso auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 106:104 (20:22, 22:26, 18:15, 36:33, 10:8) nugalėjo pastaruoju metu gerą formą demonstravusią Jutos „Jazz“ (31-39) ekipą.

Šeimininkams šiame susitikime akivaizdžiai trūko lyderio. Dėl peties traumos ant parketo negalėjo išbėgti rezultatyviausias klubo žaidėjas Gordonas Haywardas. Netekčių netrūko ir svečiams, kurie rungtyniavo viso labo septyniese. Tiesa, net šeši iš jų sugebėjo pelnyti dviženklį taškų skaičių.

Viso mačo metu vyko itin atkakli kova, o iki jo pabaigos likus 25 sekundėms 4 taškų pranašumą turėjo „Jazz“ ekipa – 94:90. Vis dėlto, per 8 sekundes du tolimus metimus pataikęs Zachas LaVine‘as išlygino rezultatą (96:96), todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo viduryje Gorgui Diengo ir Chase‘o Budingerio dėka svečiams pavyko įsiveržti į priekį 102:97. „Jazz“ žaidėjų metimai viso pratęsimo metu dažnai skriejo pro šalį, tačiau jie turėjo šansą išsigelbėti.

Atsilikinėdami 104:106 šeimininkai turėjo 5 sekundes lemiamai atakai, tačiau šioms sekundėms tik įpusėjus Trey Burke metė iš labai toli ir labai netaikliai, o tai leido „Timberwolves“ švęsti retą pergalę.

„Timberwolves“: Zachas LaVine‘as 27, Andrew Wigginsas 22, Chase‘as Budingeris 15, Seanas Kilpatrickas 13.

„Jazz“: Derrickas Favorsas 19 (12 atk. kam.), Joe Inglesas ir Rudy Gobertas (17 atk. kam.) po 18, Trey Burke 16.

2015-03-24 12:59