Santa Okockytė prie pergalės pridėjo 21 tašką
Nuotr. Sūduva
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio seriją įtikinama pergale pradėjo Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose 87:53 (24:9, 22:18, 21:9, 20:17) nepaliko vilčių Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipai.

Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių „Sūduva“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės kovo 30 dieną vyks Kaune.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje „Sūduva“ diktavo savo žaidimo sąlygas. Įpusėjus ketvirčiui marijampolietės pirmavo – 14:7. Per likusią kėlinio dalį „Sūduva“ sužaidė sėkmingą atkarpą 10:2 ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 24:9.

Antrajame kėlinyje, po Elos Briedytės taiklaus tolimo metimo, „Sūduvos“ persvara šoktelėjo jau iki 21 taško – 32:11. Nors „Aistėms-LSU-Paradis“ pavyko spurtuoti 8:0 ir sumažinti deficitą iki 13 taškų – 27:40, tačiau 6 taškais be atsako kėlinį baigusios šeimininkės prieš ilgąją pertrauką ir vėl atstatė įtikinamą persvarą – 46:27.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva“ ir toliau rungtynių tempo nemažino. Ketvirčio viduryje, po Dovilės Saurazaitės tritaškio metimo, marijampolietės pirmavo jau 56:30.

Kėlinio pabaigoje šeimininkių puolimas dar labiau pagyvėjo, o varžovės nesugebėjo rasti jokių priešnuodžių. Kelinį 21:9 laimėjusi „Sūduva“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 31 taško skirtumu – 67:36.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Apsukų nemažindamos „Sūduvos“ krepšininkės išlaikė labiau nei įtikinamą pranašumą ir ženkliai varžovėms sumažinti atsiliko neleido. Rungtynių sirena skelbė įtikinamą marijampoliečių pergalę rezultatu 87:53.

„Sūduva“: Sandra Baliutavičiūtė (8/9 dvitaškiai, 6 atk. kam.) 21, Santa Okockytė (5 rez. perd.) 21, Iveta Šalkauskė (11 atk. kam.) 11, Dovilė Saurazaitė 10.

„Aistės-LSU-Paradis“: Laura Svarytė (7/7 dvitaškiai, 8 atk. kam.) 14, Helma Vyšniauskaitė 11, Goda Vašurenkaitė 8.

Santos Okockytės sėkmingi epizodai:

2015-03-25 13:05
to to suvalkieciams tik porcijas ir skaiciuot
ir vakare stovejo nemažai žiūrovų :D
2015-03-25 11:58
to suvalkieciams tik porcijas ir skaiciuot
gerbemoji eksperte muset nebus Arvi laikais varzybose tai patylek tada ! per Eurocup varzybas zmones stovedavo nes nebudavo laisvos vietos! kokios idomios rungtynes kaip zaidzia su sporto mokyklos mergaitemis kurios is Marijampoles :D
2015-03-25 08:31
to Flamboyant
Tai uzimk aukstesne vieta turnyrineje lenteleje ir galesi ilsetis, normali cia sistema, jeigu nepajegi nezaisk. Aisku galejo savaite padaryti pertrauka po ketvirtfinaliu, na cia gi moteru lyga, ja isvis daro tik del to, kad uzsideti pliusiuka ir viskas.
2015-03-25 00:18
suvalkieciams tik porcijas ir skaiciuot
Tik del ledu atejot? man tai buvo idomu rungtynes paziuret. Atmosfera visai kitokia kai tiek zmoniu susirenka, kazin ar Arvi komandos laikais, kada tiek bebuvo.. o gristant prie tu ledu, pati negavau, bet maciau kad dvi dezes buvo. Reikia rasyti laiska, kad daugiau finalui parupintu..

2015-03-24 22:43
Aistes visa sezona matyt reikejo atleist nuo varzybu, nes visus 5 kartus Marijampolei pralose...ir siandienos skirtumas toli grazu nera didziausias tarp siu komandu
2015-03-24 22:05
anonimas2
Nereikia cia teisinti Aisciu, nes jom lmkl visai nerupi.Pats treneris duodamas interviu sake bandysim vienas rungtynes laimeti. O merginoms yra svarbiau suzaisti studentu lygoj,nei lmkl.Pagrindines Kauno komandos zaidejos pirmadieni dar zaide studentu lygos rungtynes su MRU.Tad ner ko ju gailet.Joms svarbiau yra LSKL,ten sansai yra dideli laimet auksa,tai jos ir pasirinko,kur lengviau.
2015-03-24 21:52
Bepigu laimeti kai turi laisvo poilsio i valias ir gali nosi krapstyti kol kita komanda losia trejas varzybas papildomai. Jau reiketu keisti atkrintamuju sistema. Tegul losia visos komandos, o ne pirmos dvi gauna kazkokias privilegijas. Tai ka, SIauliams ar Talentams biudzeto neuztenka tai jos iskrenta. O komandos kurias seria didesni pinigai gauna laisva menesi? Jei jau taip, lai pusfinalyje pirma iskaitine pergale gauna tos kurios lose ketvirtfinalyje, tada jegos bent ir galimybes bus apyliges. Jau sitose varzybose matesi, kad Suduva aiskiai pailsejusi komanda, energinga ir atlose. O priesininkes uzdususios. Neteisinu Kauno komandos, bet su tokia tvarka aplamai tada darykit iskarto finala ir viskas, o bronza atiduokit uz praeities nuopelnus.

Is kitos puses, padaryti 700 klaidu persivarant kamuoli per puse aiksteles taip pat reikia sugebeti.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 9