Skaudų pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė Valmieros „Lačplėša alus“ ekipa. Ji namie po atkaklios kovos 72:73 (13:15, 28:14, 16:23, 15:21) pralaimėjo Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.

32-ąją mačo minutę dar 4 taškų skirtumu priekyje buvo Valmieros krepšininkai (60:56), tačiau laimėję 6 minučių atkarpą spurtu 15:6 svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (71:64).

Likus žaisti 26 sekundes aikštės šeimininkai turėjo puikią galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau du mesti Sandžio Amolinso tritaškiai tikslo nepasiekė, o aidint finaliniai rungtynių sirenai taiklus Vladimiro Štimaco dvitaškis pergalės jo komandai neatnešė.

„Lačplėša alus“: Vladimiras Štimacas 20 taškų (9/13 dvitaškių), Edgaras Rekis 19, Sandis Amolinsas 11.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 21 taškas, Kendrickas Johnsonas 18, Kristianas Kanguras 13, Catalinas Burlacu 12.

panasu, kad zalgiriui pavyks igyvendinti savo tiksla ir uzauginti smunkanciam serbijos krepsiniui pajegu zaideja..