Rezultatyvaus Rashauno Broaduso žaidimo pergalei buvo maža
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Utenos „Juventus“ ekipą nuo Baltijos krepšinio lygos (BBL) bronzos medalių skiria 9 taškai. Pirmosiose mažojo finalo rungtynėse svečiuose Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 63:72 (24:15, 15:15, 13:27, 11:15) nusileido Tartu „Rock“.

Atsakomosios rungtynės Utenoje bus žaidžiamos balandžio 2 dieną.

Vienas geriausių žaidėjų nugalėtojų gretose buvo Augustas Pečiukevičius, kuris per 34 minutes pelnė 10 taškų (2/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo.

Buvęs Utenos klubo aukštaūgis Karolis Petrukonis ant parketo praleido 5 minutes, per kurias prametė du dvitaškius, atkovojo 2 atšokusius kamuolius, bei po kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie dar pirmojo ketvirčio viduryje turėjo dviženklį pranašumą – 17:6. Įpusėjant rungtynėms estai spurtavo 20:3 ir persvėre rezultatą – 44:39.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Gerdo Kulaame auklėtiniai surengė dar vieną spurtą 16:4 ir susikrovė dviženklę persvarą, kurios ketvirtajame kėlinyje uteniškiams panaikinti nepavyko.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 19, Vaidas Čepukaitis 12 (9 atk. kam.), Egidijus Dimša 11, Arvydas Šikšnius 10.

„Rock“: Janaras Taltsas 20 (11 atk. kam.), Jooseepas Toome 14, Augustas Pečiukevičius ir Tanelis Kurbas po 10.

2015-03-27 12:07
sveiki, uzgeres buvau tai nebuvau prie PC nu ka galiu pasakyt,,namie atkratysim situos estus manau ant kokiu 16 tasku
2015-03-26 16:35