Rezultatyvaus Rashauno Broaduso žaidimo pergalei buvo maža
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Utenos „Juventus“ ekipą nuo Baltijos krepšinio lygos (BBL) bronzos medalių skiria 9 taškai. Pirmosiose mažojo finalo rungtynėse svečiuose Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 63:72 (24:15, 15:15, 13:27, 11:15) nusileido Tartu „Rock“.

Atsakomosios rungtynės Utenoje bus žaidžiamos balandžio 2 dieną.

Vienas geriausių žaidėjų nugalėtojų gretose buvo Augustas Pečiukevičius, kuris per 34 minutes pelnė 10 taškų (2/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo.

Buvęs Utenos klubo aukštaūgis Karolis Petrukonis ant parketo praleido 5 minutes, per kurias prametė du dvitaškius, atkovojo 2 atšokusius kamuolius, bei po kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie dar pirmojo ketvirčio viduryje turėjo dviženklį pranašumą – 17:6. Įpusėjant rungtynėms estai spurtavo 20:3 ir persvėre rezultatą – 44:39.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Gerdo Kulaame auklėtiniai surengė dar vieną spurtą 16:4 ir susikrovė dviženklę persvarą, kurios ketvirtajame kėlinyje uteniškiams panaikinti nepavyko.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 19, Vaidas Čepukaitis 12 (9 atk. kam.), Egidijus Dimša 11, Arvydas Šikšnius 10.

„Rock“: Janaras Taltsas 20 (11 atk. kam.), Jooseepas Toome 14, Augustas Pečiukevičius ir Tanelis Kurbas po 10.

sveiki, uzgeres buvau tai nebuvau prie PC nu ka galiu pasakyt,,namie atkratysim situos estus manau ant kokiu 16 tasku