Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) antrąją pergalę per aštuonerias rungtynes iškovojo Klaipėdos „Lemminkainen“ ekipa. Ji namie 65:57 (17:10, 13:16, 16:24, 19:7) nugalėjo „Minsk-2006“ krepšininkes iš Baltarusijos.

Sėkmiongiau rungtynes pradėjusios aikštės šeimininkes įgijo 7 taškų pranašumą, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje spurtavusios baltarusės persvėrė rezultatą ir įgijo 4 taškų (50:46) pranašumą.

Vis dėlto per ketvirtą kėlinį „Lemminkainen“ ekipa susigrąžino prarastą persvarą ir šventė antrąją pergalę bei išsaugojo viltis patekti į stipriausiųjų septynetą, kuris iškovos kelialapius į BWBL pusfinalių etapą.

„Lemminkainen“: Eglė Žygelytė 15, Reda Kontvainytė 14, Rita Milieškienė 13.

„Minsk-2006“: Ala Murauskaja 21, Volha Vaškevič 11, Nadežda Yakaviz 9.

•

Per kitas penktadienio rungtynes Kauno „Laisvė“ 86:71 (23:20, 20:14, 22:19, 21:18) įveikė Borisovo „Berezina“ krepšininkes.

Kaunietės dar iki didžiosios pertraukos įgijo dviženklį pranašumą, kurį be vargo išlaikė ir per antrąją mačo dalį. Tai buvo šeštoji „Laisvės“ pergalė per aštuonerias rungtynes. Kelialapį į BWBL pusfinalių etapo varžybas kaunietės buvo užsitikrinusios dar prieš šeštojo turo varžybas.

„Laisvei“: Lina Dambrauskaitė 15, Sandra Baliutavičiūtė 14, Irma Raugaitė 13.

„Berezina“: Aksana Dauharukava 26, Elina Lapukhina 10, Marina Kress 9.