Paulius Petrilevičius nugalėtojams surinko 33 naudingumo balus
Nuotr. „Sūduva-Mantinga“

Pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalyje pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri namuose 91:77 (19:17, 21:25, 23:15, 28:20) įveikė Jonavos „Petrochemą“ bei serijoje iki 3 pergalių pirmauja 1-0.

Trečiąjį kėlinį Marijampolės krepšininkai pradėjo spurtu 8:0 ir išsiveržė į priekį 48:42. Po šios atkarpos „Petrochemos“ krepšininkai dar buvo paviję varžovus, tačiau persverti rezultato jiems nepavyko.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Sūduva-Mantinga“ įgijo rekordinį 15 taškų pranašumą (79:64) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Kitos serijos rungtynės vyks kovo 28 dieną 16 valandą Jonavoje.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius 23 (12 atk. kam., 8/10 dvit., 33 naud. bal.), Paulius Kleiza 18, Aurimas Kieža 12 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Aivaras Kvedaravičius ir Donatas Sabeckis po 11.

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas 15, Ričardas Verbickas 14, Aurimas Urbonas 10.