Antanas Udras buvo vienas iš rezultatyviausių
Nuotr. Saulius Čirba
Vilniuje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalis sėkmingai prasidėjo aikštės šeimininkams „Perlo-MRU“ krepšininkams. Mindaugo Sakalausko auklėtiniai nerezultatyviose rungtynėse 62:57 (8:12, 22:13, 13:11, 19:21) įveikė Palangos „Palangą“.

Po nesėkmingo pirmojo kėlinio vilniečiai gerino žaidimą jau antrajame ir ilgoji pertrauka prasidėjo „Perlui-MRU“ pirmaujant 30:25.

Po pertraukos laimėję atkarpą 10:0 šeimininkai ženkliai atitrūko (43:30). Ketvirtajame kėlinyje sostinės ekipa įgijo rekordinę persvarą – 52:36.

Svečiai sugebėjo atsitiesti ir įnešti intrigos į rungtynes. Paskutinė minutė prasidėjo „Palangai“ pralaimint vos dviem taškais (55:57). Vis tik rungtynių pabaigoje „Perlas-MRU“ žaidė užtikrinčiau ir pergalingai pradėjo seriją iki trijų pergalių.

„Palangai“ koją kišo itin prastas pataikymas iš dviejų taškų zonos (12/39 dvitaškiai, 31 proc.).

„Perlas-MRU“: Tadas Rinkūnas 12, Antanas Udras 12, Arnas Kazlauskas 11.

„Palanga“: Deividas Anužis 13, Erikas Kubilius 12, Dominikas Matutis ir Povilas Šakinis po 10.

2015-03-27 01:11
manau
suolas bus didziausias perlo pliusas, nes jei Palanga gautu trauma veina kita zopa jiem
2015-03-26 23:13
dragicius nkle zaidzia :DD
2015-03-26 22:31
ekspertas
buvau nuejes - tai stebetojau, kazka nusishneki del galynejimosi. cia playoffai, medi, cia taip ir turi buti. tik tiek - ka pvz drungilas neshvarus zaidejas, bet jis visada toks buvo, todl to stumdymosi ir pasirode kad daug. palanga jau pajutus playoffus ir ishejo nuo starto su kovingu zaidimu, perlas dar miegojo ir gyveno reg sezono pirma vieta. po to eme lauzti, ir 7 zaidejus privalejo apsilosti, suolas lb trumpas palangos. kitas dalykas - pirma karta maciau sheshka zaidzianti. nu karta prasiverze, 2 su bauda padare, bet ir visas. pasitvirtino mintis, kad jaunimo rinktinese arp bendraamziu ishsiskyre branda, mase ir jega. patekus tarp vyru jis tapo shudeliu. nebus is jo nieko, ryta pasieme 17-iokini ji avansu, bet prashove. dar ji kazkas su Maciuliu lygino :))) neturi jis nei atletiskumo, nei jegos, nei eina kaip taranas - tarp vaiku tas praeidavo, db jis ishnykes. nebus is jo nieko.
2015-03-26 20:54
Šeškiukas net Perle nieko gero neparodo...
2015-03-26 20:45