Julius Kazakauskas nugalėtojams surinko galingą dvigubą dublį - 21 tašką ir 16 atkovotų kamuolių
Nuotr. S.Čirba

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“, kuris išvykoje 76:71 (11:27, 28:22, 24:12, 13:10) nugalėjo „Trakus“.

Ši pergalė klaipėdiečiams ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių leido išsiveržti į priekį 1-0 ir įgyti namų aikštės pranašumą. Uostamiesčio krepšininkai vieninteliai iš visų NKL ketvirtfinalio komandų sugebėjo pirmame susitikime laimėti išvykoje.

Susitikimas buvo itin permainingas. Tryliktą susitikimo minutę Trakų komanda užtikrintai pirmavo 34:15, tačiau vėliau pakliuvo į duobę ir pralaimėjo atkarpą 0:11, o po dviejų kėlinių „Trakai“ pirmavo 49:39.

Viso trečiojo kėlinio metu „Trakų“ persvara svyravo 4-8 taškų skirtumu, kol kėlinio pabaigoje 6 taškus iš eilės pelnę klaipėdiečiai persvėrė rezultatą savo naudai 63:61.

Ketvirtajame kėlinyje pirmaujanti ekipa keitėsi 5 kartus, o lemiamas pasikeitimas įvyko po Tautvydo Pipiro techninės pražangos likus 24 sekundėms iki ketvirčio pabaigos.

Tuomet po taiklių klaipėdiečių baudos metimų jie įgijo 3 taškų pranašumą bei turėjo kamuolį savo rankose. Ir toliau taikliai metę baudas jie įtvirtino savo pergalę.

„Trakai“: Mindaugas Reminas ir Tautvydas Pipiras (8 atk. kam.) po 16, Karolis Brusokas 13 (12 atk. kam.).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 27 (11/11 baudos, 9 išpr. praž., 32 naud. bal.), Julius Kazakauskas 21 (16 atk. kam., 33 naud. bal.), Viktoras Chodosovskis 12.

2015-03-27 22:53
faf
NKL finalo ketverta Trakuose !
2015-03-27 10:02
Geras komentaras yra NKL lygoje po straipsniu pacituosiu: Čia Dievas matė BC "Trakų"klubo vadovų aroganciją(nesutiko perkelti dienai rungtynes,kad "Nafta-Uni-Akvaservis' galėtų žaisti prie savų žiūrovų ,savoje salėje,NES TUO METU VYKSTA 10 ŠALIŲ ŠOKIŲ KONKURSAS) ...ir nubaudė.Pagal įstatus kokia yra sankcija klubui už salės Trakuose neparuošimą?Gal jie treniravosi prie skersvėjo?(Maskvos olimpiadoje ,kai SSSR ietininkas Janis Lūsis atliko bandymą į stadioną įvažiuodavo "ale greitoji"-atidarydavo didžiuosius vartus ,taip darė skersvėjį,kad toliau nuskrietų ietis...,vėliau užverdavo :):) Aš mąstau,kad lygos vadovai privalėtų išrašyti kokį kvitą-tvarka turi būti tvarka
2015-03-27 09:23
BOBOS
Maladec Naftos BOBOS kurie sako griuvinekime ir vaidinkime kad sale slidi, nes kitaip pralaimesime.
2015-03-27 08:39
La
Maladiec klaipeda, kad Trakus nugalejo. Dar tokioje saleje. Reikejo is viso nutraukti rungtynes ir skirti technini pralaimejiTraku saleje neimanoma zaisti.

Gerbiamas Traku treneris tikriausiai vel ras kuo apkaltinti teisejus ir visus kitus, tik ne save :)
+1
2015-03-27 08:09
tragiska arena...
+1
2015-03-26 22:34
nkl lygaoje trakai daro ka nori
Tai jokiu problemu nkl lygai nesudarys ir toliau toje ledo arenoje leisti zaisi toliau trakams. Nkl seniai nupirko zygimantas jis jiems vadovaus ir toliau. Trakams net vaizdo iraso nereikia ikelti. Jie gi pateptieji

--
+1
2015-03-26 22:18
Galingai rungtynes pradėję trakiečiai antrojo kėlinio viduryje pirmavo 45:34. Iki didžiosios pertraukos likus dviems minutėms dėl ant salės grindų susikaupusio kondensato teisėjas sustabdė rungtynes. Po daugiau nei

pusvalandžio komandos pratęsė rungtynes, kurios pakrypo kita linkme. Svečiai varžovus pasivijo ir aplenkė trečiojo ketvirčio pabaigoje (61:63).

Trakuose vėl ledo arena atidarė? Kaip fainą,bet palaukit jie žaidė krepšini,o kaip galima žaisti krepšini ant ledo? Tik Trakų Ledo arenoje galima žaisti krepšini ant ledo

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7