Įspūdingo Bobano Marjanovičiaus indėlio pergalei nepakako
Nuotr. AP – Scanpix

Svarbią pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Berlyno ALBA (6-6), kuri namuose po atkaklios kovos 73:68 (22:9, 17:13, 20:27, 14:19) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą (3-9).

Pirmoje mačo pusėje daugiausiai Marco Baničiaus pastangomis ALBA susikrovė 17 taškų persvarą, tačiau vėliau jai teko gerokai paplušėti, kad pasiektų pergalę.

Trečiame kėlinyje Belgrado klubo vidurio puolėjas Bobanas Marjanovičius pelnė 14 taškų ir padėjo savo komandai prieš ketvirtąjį kėlinį skirtumą sumažinti iki 10 taškų.

Paskutinio ketvirčio pradžioje svečiai spurtavo 12:2 ir išlygino rezultatą 61:61. Vėliau sėkmingą atkarpą surengė ALBA komanda, kuri, prasidėjus paskutinei minutei, pirmavo 71:65. Serbai dar bandė gelbėtis, tačiau taiklūs baudų metimai įtvirtino Berlyno komandos pranašumą.

ALBA po šios pergalės pagerino savo šansus patekti į ketvirtfinalį, tačiau jai reikia laukti Atėnų „Panathinaikos“ pralaimėjimų. Tuo metu serbai po šio etapo baigs pasirodymą Eurolygoje.

ALBA: Marko Baničius 18 (8/10 dvit.), Alexas Renfroe 13 (6 kl., 6 rez. perd.), Leonas Radosevičius 10.

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 27 (10 atk. kam., 40 naud. bal.), Charles Jenkins 19, Stefanas Jovicas 9 (6 kl., 5 rez. perd.).