Jungtinė krepšininkų ir krepšininkių komanda įveikė teatralus
Nuotr. M.Patašius
Artėjančios Tarptautinės teatro dienos proga Kauno sporto halėje įvyko neeilinės krepšinio rungtynės. Jose Kauno teatralų rinktinei iššūkį metė jungtinė Kauno komanda, sudaryta iš legendinių krepšininkų, jaunųjų Sabonio krepšinio centro auklėtinių bei „Aistės-LSU-Paradis“ merginų.

Iš viso buvo sužaisti trys kėliniai po 7 minutes. Atranka į teatralų rinktinę vyko atsižvelgiant į sportinius ir aktorinius sugebėjimus.

Teatralų ekipoje buvo galima išvysti aktorius Žaną Voronovą, Raimondą Baranauską, Joną Baranauską, Tomą Erbrėderį, Saulių Čiučelį ir daugybę kitų.

Tris kėlinius po 7 minutes trukusias rungtynes rezultatu 44:33 laimėjo merginų atstovaujama komanda.

Pilnutėlėje Kauno sporto halėje netrūko geros nuotaikos, įspūdingų pasirodymų bei šou, kurį surengė profesionalūs aktoriai.

Atgaivinti linksmas teatralų ir krepšininkų kovas nutarta pernai, tuomet varžybos įvyko Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur susirinko kone pilna salė žiūrovų. Rungtynes prieš „Žalgirio“ krepšininkus laimėjo aktoriai.

2015-03-27 19:51