Sonny Weemsas – rezultatyviausias CSKA žaidėjas
Nuotr. RIA Novosti – Scanpix
Vietą kitame Eurolygos etape užsitikrinę užsitikrinę Maskvos CSKA (10-2) klubo krepšininkai „Top 16“ F grupėje iškovojo simbolinę, dešimtąją, pergalę.

Po ilgosios pertraukos dviženklį deficitą panaikinę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai penktadienį svečiuose 86:82 (26:26, 16:29, 25:7, 19:20) tik po atkaklios kovos įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3-9) ekipos pasipriešinimą.

Antrojo kėlinio pabaigoje 11:1 atkarpą laimėję aikštės šeimininkai susikrovė įtikinamą – 15 taškų persvarą (55:40), bet viskas aukštyn kojomis apsivertė trečiajame ketvirtyje.

CSKA krepšininkai jį pradėjo spurtu 10:0, iš pradžių sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (54:57), o po dar septynių pelnytų taškų iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai (61:60).

Likus žaisti kiek mažiau nei pusantros minutės, po Andrejaus Voroncevičiaus taiklaus tolimo šūvio Maskvos ekipos turėjo septynių taškų pranašumą (86:79), tačiau kitoje aikštės pusėje Tarence'as Kinsey tritaškiu ir išlaikė intrigą šiame mače (82:86).

Po minutės pertraukėlės pražangą išprovokavęs Sonny Weemsas prametė abu baudų metimus ir šeimininkai savo atsakymui turėjo beveik 20 sekundžių. Visgi Kinsey ir Semiono Antonovo tolimi metimai tikslo nepasiekė bei finalinė rungtynių sirena skelbė CSKA pergalę.

„Nižnij Novgorod“: Tayloras Rochestie 21, Tarence'as Kinsey 17, Trey Thompkinsas 13 (9 atk. kam.), Rihardas Kuksikas 11, Artsiomas Parachouskis 10.

CSKA: Sonny Weemsas 21 (8/16 metimai), Aleksandras Kaunas 16, Milošas Teodosičius 13, Aaronas Jacksonas 8, Andrejus Voroncevičius 7 (11 atk. kam.).

2015-03-30 13:43