Antrąją pergalę Švedijos pirmenybių antrajame etape iškovojo Justino Pavlavičiaus Upsalos „Sallen Basket“ ekipa. Ji išvykoje 86:78 (19:28, 18:15, 18:17, 31:18) nugalėjo „Akropol BBK“ krepšininkus.

Likus žaisti 2 minutės dar kelių taškų persvarą turėjo „Akropol BBK“ krepšininkai, tačiau per paskutines 45 rungtynių sekundes Pavlavičius pelnė 7 taškus ir atvedė savo ekipą į pergalę.

Nugalėtojams Pavlavičius per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 28 taškus (6/6 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus prasižengė.

Upsalos ekipa laimėjo aštuntfinalio seriją iki dviejų pergalių 2-0 ir iškopė į ketvirtfinalį.

Na tikrai, bent pataikimas ziurimai geras ir jis tiktu kokiam neptunui, bet tikriausiai jam ten salygos geresnes sudarytos ir nenori jis lietuvoje but. O tokie kaip lr ar zal bet kokiu neima...