Jaycee Carrollas – rezultatyviausias Madrido „Real“ žaidėjas
Nuotr. AFP – Scanpix
Svarbią pergalę Eurolygos „Top 16“ etape pasiekė pirmosios vietos E grupėje siekianti Madrido „Real“ (10-2) komanda su Jonu Mačiuliu.

Pablo Laso auklėtiniai penktadienį namuose virš 12 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 86:75 (27:13, 19:27, 20:14, 20:21) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (7-5) žaidėjus bei revanšavosi jiems už nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Pirmajame tarpusavio susitikime „Maccabi“ savo aikštėje laimėjo rezultatu 90:86.

Trečiojo kėlinio pradžioje Madrido klubo krepšininkų pranašumas siekė šešis taškus (46:40), tačiau greitai jis po dviejų rezultatyvių Jaycee Carrollo atakų išaugo iki dviženklio skaičiaus (52:42).

„Maccabi“ sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus pavyko sumažinti tik likus žaisti pusantros minutės iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos, kada iš toli pataikęs Marquezas Haynesas „Real“ persvarą sumažino iki devynių taškų (82:73).

Visgi tuomet šeimininkams kažko daugiau nuveikti nepavyko, o varžovo pražangą išprovokavęs Felipe Reyesas realizavo baudų metimus ir Ispanijos ekipa susigrąžino saugų pranašumą (84:73).

Mačiulis rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, rungtyniavo 17 minučių, per kurias pasižymėjo 6 taškais (2/5 dvitaškiai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

„Real“: Jaycee Carrollas 18, Felipe Reyesas 16 (9 atk. kam.), Sergio Llullas 11 (9 rez. perd.), Gustavo Ayonas 11, Rudy Fernandezas 9.

„Maccabi“: Brianas Randle'as 17, Jeremy Pargo 14, Devinas Smithas 12, Joe Alexanderis 12.

2015-03-28 09:19
graudu tiesiog:D suda raso
2015-03-28 02:20