Triuškinantį pralaimėjimą Estijos krepšinio lygoje patyrė Velgo „Welg“ ekipa, kuriai atstovauja du lietuviai. „Welg“ namie 62:84 (22:26, 8:20, 13:20, 19:18) pralaimėjo Talino „TTT/Pirita“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Tomas Purlys per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Kitas „Welg“ lietuvis Šarūnas Skadas per 25 minutes surinko 7 taškus (3/8 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Velgo ekipa, turinti 12 pergalių ir 16 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima aštuntąją vietą.