DeMarre Carrollas pelnė 24 taškus
Nuotr. AP – Scanpix
Atlantos „Hawks“ (55-17) ekipa jau žino, kurioje Rytų konferencijos vietoje ji bus pasibaigus reguliariajam sezonui.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 99:86 (27:20, 28:17, 34:30, 10:19) nugalėjo Majamio „Heat“ (33-39) ir Rytų konferencijoje tapo nebepavejami.

Artimiausių persekiotojų Klivlando „Cavaliers“ pralaimėjimu Bruklino „Nets“ klubui pasinaudoję „Hawks“ reguliarųjį sezoną pirmojoje konferencijos vietoje baigs vos antrą kartą per visą istoriją.

Atlantos ekipa prieš „Heat“ pirmavo visas 48 minutes ir nė karto neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Trečiojo kėlinio viduryje klubus skyrė net 26 taškai – 81:55.

Vis tik mačo pabaigoje šeimininkai kiek atsipalaidavo ir leido Eriko Spoelstros auklėtiniams išvengti gėdingo sutriuškinimo.

„Hawks“: DeMarre Carrollas 24, Paulas Millsapas 21 (9 atk. kam.), Alas Horforas 15, Dennisas Schroderis 12 (11 rez. perd.).

„Heat“: Luolas Dengas 17 (10 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as ir Mario Chalmersas po 13, Henry Walkeris 12 (9 atk. kam.).

2015-03-28 22:38
hentai
Įdomi 4 kelinio pabaiga. Pažiūrėkit video paskutinį Korverio metimą: rezultatas tampa 99:84, lieka 4:02 iki rungtynių pabaigos; galutinis rezultatas gi 99:86 - buvo pelnyti tik 2 taškai per tą laiką... lol