Jonavos „Petrochemos“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandų NKL ketvirtfinalio serijoje kova prasidės iš naujo. Antrosiose rungtynėse Jonavoje šeimininkai varžovus įveikė 73:66 (12:21, 19:11, 15:16, 27:18) ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-1.

Jonaviškiai rungtynes savo naudai perlaužė ketvirto kėlinio pradžioje, kai spurtavo 14:2 ir 4 taškų deficitą (46:50) pavertė 8 taškų persvara (60:52).

Marijampolės krepšininkai paskutinę mačo minutę dar buvo priartėję iki 4 taškų (64:68), tačiau taikliai baudas metę šeimininkai išsaugojo pergalę.

Trečiosios serijos rungtynės antradienį vyks Marijampolėje.

„Petrochema“: Ričardas Verbickas 16, Tadas Sebežiovas 13, Henrikas Vorotnikovas 12, Vytautas Edvardas Pikalavičius 10 (8 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Donatas Sabeckas 20, Paulius Petrilevičius 15 (10 atk. kam.), Aurimas Kieža 11.

2015-03-29 16:01
jis duchas buvo ir bus tas treneris
2015-03-29 00:30
as
su tokia sudetim pralost Zibene tai tik tu sugebi. jei nelaimesi NKL galesi pyzdin su ta savo visa brigada i darbo birza.
2015-03-28 19:26
marijampolietis
LAUK TRENERIO PARODIJA - ZIBENA KITAMET!! Tokia sudetis, visas rungtynes vede vede, Jonava prazangas rinkos, bet po to sugebejo pasikraut, APGAILETINA.