Rimantas Kaukėnas buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje
Nuotr. SIPA/Scanpix
Pergalę Italijos krepšinio lygoje iškovojo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (17-7) komanda, kuriai atstovauja du lietuviai. Ji šeštadienį svečiuose 73:67 (20:10, 21:18, 16:22, 16:17) nugalėjo Kapo d'Orlando „Upea“ (8-16) ekipą.

Nugalėtojams Rimantas Kaukėnas per 29 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Darjušas Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškiai), 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Grissin Bon“ po šios pergalės išliko trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

„Upea“: Sekas Henry 16, Dominique'as Archie 13, Tyrusas McGee 12, Sandro Ničevičius ir Dario Huntas po 11.

„Grissin Bon“: Achille Polonara 18 (16 atk. kam.), Rimantas Kaukėnas 14, Drake'as Dieneris 13.

2015-03-29 00:50