Šarlotės ekipa priartėjo prie aštuntosios vietos Rytuose
Nuotr. AP-Scanpix
Po trijų pralaimėjimų paeiliui į pergalių kelią sugrįžo Šarlotės „Hornets“ (31-41) komanda, neprarandanti vilčių užimti aštuntąją vietą Rytų konferencijoje. Namuose „Hornets“ 115:100 (27:23, 30:29, 33:24, 25:24) palaužė be lyderių žaidusią Atlantos „Hawks“ (55-18) ekipą.

Aikštelėje nepasirodė Paulas Millsapas, Kyle‘as Korveris, Alas Horfordas, Demmare Carrolas, Jeffas Teague ir Mike‘as Scottas.

„Hornets“ atitrūko po ilgosios pertraukos ir po trijų kėlinių pirmavo 90:76. Svečiai atsilikimą buvo sumažinę iki 8 taškų (87:95), bet rimčiau varžovams nepasipriešino.

„Hawks“ puikiai pataikė tritaškius (15/30 tritaškiai, 50 proc.), bet ne daug atsiliko ir „Hornets“ (12/26 tritaškiai, 46,2 proc.).

Pirmadienį Šarlotės ekipos laukia itin svarbus mačas su Bostono „Celtics“ (32-40). Šiuo metu būtent Bostono klubas žengia aštuntas Rytuose.

„Hornets“: Kemba Walkeris 21, Geraldas Hendersonas 20, Maurice‘as Williamsas 18, Marvinas Williamsas 17.

„Hawks“: Kentas Bazemore‘as 20, Mike‘as Muscala 18 (10 atk. kam.), Dennisas Schroderis 17 (11 rez. perd.), Johnas Jenkinsas 16.