Eilinę pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Rimanto Kaukėno Sienos „Montepaschi“ ekipa. Šįkart absoliutūs Italijos čempionato lyderiai 83:64 (28:12, 18:22, 21:16, 16:14) sutriuškino Avelino „Air“ klubą.

Įpusėjus pirmajam kėlinui „Montepaschi spurtavo 10:0 ir po šio ketvirčio jau turėjo solidžią 16 taškų persvarą. Per visą likusį varžybų laiką Sienos ekipa išlaikė dviženklį taškų pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje jis šoktelėjo net iki 25 (78:53).

Per nieko nebelemiančias minutes „Air“ dar sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau rungtynių pabaigos sirena skelbė įtikinamą 19 taškų „Montepaschi“ pergalę.

Rimantas Kaukėnas per 27 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas, bet 3 kartus pažeidė taisykles pats.

„Montepaschi“: Romainas Sato 18, Josephas Forte 15, Rimantas Kaukėnas 12.

„Air“: Periklis Dorkofikis 15, Haroldas Jamisonas 13 (12 atk. kam.), Nikola Radulovičius 11.

Na Kaukėnas stabilai vienas iš lyderių.
2007-02-25
Gerai Kaukėnas davė garo, tik kad varžovas silpnas buvo. Šiaip galėjo ir daugiau, bet yra gerai kaip yra. Manau, kad jis tikrai užsitarnavo savo vietą rinktinėje.