Vienuoliktą pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Dalaso „Mavericks“ (46-9) krepšininkai. Jie namie 115:95 (29:33, 31:23, 28:23, 16:27) sutriuškino Denverio „Nuggets“ (26-28) ekipą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

„Mavericks“ į pergalę vedė puikiai rungtyniavęs vokietis Dirkas Nowitzki. Jis pelnė 31 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Iki pirmojo trigubo dublio šį sezoną „Mavericks“ lyderiui pritrūko tik dviejų rezultatatyvių perdavimų.

Per pirmąją rungtynių dalį aikštės šeimininkams nesisekė stabdyti „Nuggets“ žvaigždžių dueto – Carmelo Anthony ir Alleno Iversono. Per pirmuosius du kėlinius jie pelnė 37 taškus, tačiau per antrąją mačo dalį „Mavericks“ krepšininkų gynybai Anthony ir Iversoną pažaboti pavyko. Per trečią ir ketvirtą kėlinį jie pelnė 23 taškus.

„Šį vakarą mes visi stengėmės gintis, – po mačo tikino nepaisydamas čiurnos skausmo žaidęs ir 27 taškus pelnęs „Mavericks“ puolėjas Joshas Howardas. – Iversonas ir Anthony yra puikūs žaidėjai, tačiau po pertraukos mums pavyko juos pristabdyti“.

„Mūsų ekipą nužudė mano klaidos. Nesakyčiau, kad sužaidžiau gerai, net jeigu būčiau pelnęs 40 taškų“, – po mačo pripažino 3 sykius ketvirtajame kėlinyje kamuolį varžovams padovanojęs Iversonas.

Linas Kleiza pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 7 taškus (0-3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusšeštos minutės Kleiza už ginčus su arbitrais užsidirbo ir techninę pražangą.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 31 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Joshas Howardas 27, Jerry Stackhouse'as 16, Jasonas Terry 10.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 34 (7 kld.), Allenas Iversonas 26 (9 kld.), Marcusas Camby 10 (17 atk. kam., 7 rez. perd.) ... Linas Kleiza 7.

Labai daug klaidų pridarė "žvaigždės" Nuggets. Šaunu, kad Kleiza gauna daug žaist, vaizdo negadina aikštėj, bet stebuklų nenuveikia taip pat.