Triuškinantį pralaimėjimą Graikijos krepšinio čempionate patyrė Tomo Nagio Larisos AEL klubas. AEL namie 65:85 (16:23, 17:23, 18:17, 14:22) pralaimėjo Atėnų „Panellinios“ ekipai.

Rezultatyviausias savo rungtynes Graikijoje sužaidė Nagys. Lietuvis per 34 minutes surinko 21 tašką (4/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas, tačiau 3 kartus suklydo bei kartą prasižengė.

AEL: Tomas Nagys 21 (8 atk. kam.), Hectoras Romero 14 (11 atk. kam.), Gianas Papachristos 9.

„Panellinios“: Mihalis Pelekanos 21, Niko Argiropoulos ir Stevanas Nadjfeji po 13.

•

Pergalę iškovojo Salonikų „Aris“ ekipa, kurioje rungtyniauja Simonas Serapinas. Salonikų ekipa namie 80:70 (20:20, 22:13, 17:20, 21:17) įveikė Atėnų „Panionios“ klubą.

Serapinas, per aikštėje praleistas 9 minutes, pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 baudų), kartą privertė varžovą prasižengti bei kartą pažeidė taisykles pats.

„Aris“: Jeremiah Massey 19, Alexas Scalesas 17, Terrelas Castle'as 16.

„Panionios“: Kennedy Winstonas ir Andre Hutsonas (9 atk. kam.) po 14, Stratas Perperoglou ir Draganas Dojcinas po 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
Įspūdingai sužaidė Nagys, o Serapinas kaip visada.
2007-02-25
Gerai Nagys pavarė, tik va bėda, kad priešininkas jiem irgi papuolė gana stiprus. Na, o dėl Serapino, tai kažkaip neturiu ką pasakyti... Prastokai ir tiek.
2007-02-25
+6
Serapinas verčiau jau grįštų į Žalgirį nes Graikijoj tik šildo suolelį, manau vasarą jį atleis ir jis arba vis tiek bus priverstas grįšti į Lietuvą arba žais kokioje nors vidutiniokų komandoje toj pačioje Graikijoje ar Kipre, o Nagys tai Graikijoj žvėris dabar, galėtų juo rimtai pasidomėti kokie Šiauliai
2007-02-25
+1
Geras rungtynes Nagys sužaidė, bet trūko jam kitų komandos draugų pagalbos. Reiktų Nagiui kitais metais kokiam nors stipresniam Europos klube išmėgint jėgas.