Metta World Peace debiutinėse rungtynėse buvo tarp rezultatyviausių žaidėjų
Nuotr. AP - Scanpix

Į Europą persikėlęs Metta World Peace sužaidė pirmąsias rungtynes Senajame žemyne.

Puolėjo atstovaujama Kantu „Pallacanestro“ (10-13) Italijos čempionato rungtynėse išvykoje per pratęsimą 87:88 (15:19, 23:19, 14:19, 26:21, 9:10) nusileido „Pistoia“ (11-13) klubui.

Italijos pirmenybėse Kantu komanda užima 11 vietą, o „Pistoia“rikiuojasi 8 pozicijoje.

Debiutinėse rungtynėse NBA čempionas per 23 minutes pelnė 16 taškų (1/6 dvit., 2/8 trit., 8/8 baudos metimų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pistoia“: C. J. Williamsas 25 (6 atk. kam.), Tony Easley 14 (11 atk. kam.) Langstonas Hallas 13 (9 rez. perd.).

„Pallacanestro“: Darius Johnsonas 21, World Peace 16, Stefano Gentile 14 (7 atk. kam.).

2015-03-31 11:22
normaliai kaip debutas :)
2015-03-31 01:47
Rizikavo Kantu klubas jį pasiimdami žinant jo charakterį,bet pirmose rungtynėse neblogai sužaidė.Aišku italams laikui bėgant teks susitaikyti su jo išmetamų metimų skaičiumi ir techninėm pražangom,bet klubas užtai populiaresnis pasidarys ir pritrauks daugiau gerbėjų.

--
2015-03-31 01:03
ir vis tiek jau per pirmas varzybas sugebejo technine gaut :D
2015-03-30 23:52
Per abi komandas 1 italas tarp rezultatyviausiu :D
Tai, kad Metta ir nepasizymejo tasku rinkimu. Nenuostabu, kad ir Europj metis pro saly.
2015-03-30 23:38
kas is to rezultatyvumo, kai tik toks pataikymas, o be to dar ir komanda apmaudziai pralaimejo
2015-03-30 23:21