Ispanijos vyrų krepšinio lygoje sekmadienį žaidė trys klubai, kuriems atstovauja lietuviai. Pergalę iškovojo tik Valensijos „Pamesa“, o šios komandos krepšininkas Mindaugas Timinskas buvo rezultatyviausias iš tautiečių.

Valensijos krepšininkai išvykoje 73:64 nugalėjo aukštesnėje vietoje turinyrinėje lentelėje žengiančią Badalonos „Joventut“ ekipą. „Pamesa“ klubas po pergalėsž engia aštuntoje vietoje, kuri suteikia teisę žaisti atkrintamosiose varžybose.

Timinskas buvo vienas „Pamesa“ lyderių. Per 20 minučių puolėjas pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Nesėkmę patyrė Andriaus Giedraičio klubas. Valjadolido „Grupo Capitol“ krepšininkai išvykoje 71:75 (23:17, 9:20, 20:23, 19:15) nusileido San Sebastjano „Bruesa“ krepšininkams.

Giedraitis Valjadolido klubui pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių). Lietuvis žaidė 13 minučių, per kurias taip pat spėjo atkovoti ir perimti po kamuolį bei 4 kartus prasižengti.

Pralaimėjo ir Fuenlabrados „Alta Gestion“ krepšininkai, tarp kurių yra ir Virginijus Praškevičius. Fuenlabrados klubas namie po pratęsimo 67:69 (13:20, 18:16, 20:16, 9:8, 7:9) nusileido Madrido „Estudiantes“ komandai.

Praškevičius žaidė 9 minutes, per kurias prametė tritaškį ir taškų nepelnė. Lietuvis atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė.

Ispanijos čempionate pirmauja Madrido „Real“. Sekmadienį Madrido krepšininkai 79:75 nugalėjo Bilbao „Basket“. Atotrūkį nuo antroje vietoje žengiančios Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipos „Real“ padidino iki dviejų pergalių. Sekmadienį „Tau Ceramica“ išvykoje 81:83 nusileido Granados krepšininkams.

Timinskas neblogai sulošė nors paskutiniu metu buvo priblėsęs.