Netikėtą pralaimėjimą Vokietijos Bundeslygoje patyrė Povilo Čukino Liudvigsburgo „EnBW“ ekipa. Ji namie 82:86 (18:26, 29:20, 20:16, 15:24) nusileido Tiubingeno „Walter Tigers“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Čukinas per 15 aikštėje praleistų minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 baudų), po krepšiais atkovojo 4 atšokusius kamuolius, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Liudvigsburgo ekipa, turinti 17 pergalių ir 5 nesėkmes, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.

•

Sunkią pergalę kitose rungtynėse iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojami Brėmerhafeno „Eisbaren“ krepšininkai. Jie išvykoje 65:64 (15:14, 15:13, 16:15, 19:22) palaužė Bonos „Telekom Baskets“ ekipą, kurioje rungtyniauja Martynas Mažeika.

Nugalėtojams Žygimantas Jonušas per 36 minutes pelnė 15 taškų (4/4 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 7/9 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 8 minutes pataikė abi mestas baudas ir surinko 2 taškus ir 1 kartą prasižengė.

Pralaimėjusiems Mažeika per 14 minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Eisbaren“ krepšininkai, iškovoję 13 pergalių ir patyrę 8 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą, tuo arpo Bonos klubas, turintis 15 pergalių ir 8 nesėkmes, žengia ketvirtas.