Martynas Gecevičius nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Vilniaus „Lietuvos rytas“ (29-4) pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse pretęsė iki trylikos. Marcelo Nicola auklėtiniai išvykoje be didesnio vargo 101:79 (25:21, 32:16, 24:22, 20:20) pranoko Panevėžio „Lietkabelio“ (10-23) krepšininkus.

Šeimininkai rungtynių pradžioje su svečiais iš sostinės kovojo kaip lygūs su lygiais. Pirmojo ketvirčio viduryje spurtavę 6:0 panevėžiečiai įsiveržė į priekį 17:15, tačiau Martyno Gecevičiaus tritaškiai leido „Lietuvos rytui“ po pirmojo kėlino pirmauti 25:21.

Pamatus pergalei vilniečiai padėjo antrajame kėlinyje, kurio metu spurtavę 18:1 pabėgo į priekį – 40:22. „Lietkabelis“ ketvirčiui įpusėjant sugrįžo į žaidimą ir mėgino vytis, tačiau Billy Barono taiklūs metimai leido „Lietuvos rytui“ išsaugoti 20 taškų pranašumą – 57:37.

Po didžiosios pertraukos Gintaro Kadžiulio auklėtiniai nebeleido varžovams bėgti į priekį, tačiau nemažino ir atsilikimo, todėl nuskambėjus finalinei mačo sirenai turėjo pripažinti pralaimėjimą 22 taškų skirtumu – 79:101.

„Lietkabelis“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 30:27, tačiau iš toli atakavo viso labo 12 proc. taiklumu (2/17), kai tuo tarpu vilniečiai tritaškius metė 43 proc. (12/28) taiklumu. Nugalėtojų gretose pasižymėjo visi 11 ant parketo pasirodę krepšininkai, o net 6 iš jų surinko dviženklę taškų sumą.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 14, Antanas Kavaliauskas ir Adas Juškevičius (6 rez. perd.) po 13, Kšištofas Lavrinovičius ir Gediminas Orelikas po 12, Billy Baronas 10, Simas Jasaitis 9.

„Lietkabelis“: Arnas Labuckas 20, Evaldas Žabas 19, Darius Griškėnas 13 (7 atk. kam.), Jurica Žuža 10 (7 atk. kam.).