Marius Valukonis nugalėtojams pelnė 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus

Trečiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijos rungtynėse pergalę pasiekė „Sūduvos - Mantingos“ krepšininkai. Marijampoliečiai namuose po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio 79:67 (16:16, 24:27, 24:22, 15:2) įveikė Jonavos „Petrochemą“.

Serijoje iki trijų pergalių 2-1 pirmauja „Sūduva - Mantinga“.

Trečio kėlinio viduryje „Petrochema“ pirmavo 59:50, tačiau tuomet marijampoliečiai atsitiesė ir kėlinį baigė atsilikdami tik 64:65.

Vaizdas visiškai pasikeitė paskutiniame ketvirtyje – „Sūduva - Mantinga“ varžovus supančiojo gynybos gniaužtuose ir jiems leido pelnyti vos du taškus. Patys pelnę 15 taškų jie serijoje šventė antrąją pergalę.

„Sūduva - Mantinga“: Marius Valukonis 17 (8 atk. kam.), Maksimas Shustau 11, Paulius Petrilevičius (15 atk. kam.), Paulius Kleiza ir Matas Sapiega po 10.

„Petrochema“: Lukas Grabauskas 17 (5 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 13 (10 atk. kam.), Vytautas Pikalavičius 10 (11 atk. kam.).

2015-04-01 15:42
klaustukas
Kaip Estijoj oras paukšti?
2015-04-01 14:05
To ekspertas
Matosi, kad ekspertas - lavonbatis, nieko neraukiantis apie krepsini, tik nesamones komentuot ir tesugebi... Tai kas jei ne zaidejai turi traukt komanda, avili tu? Gal treneris turi begt i aikstele? :-) sainuolis, Mariuk, taip ir toliau!!! Lik tikras kapitonas. Sekmes ir nepaaiduokit supuvusiem komentatoriam ir lazybu kontoru liutam. Ane, Juozaiti?

--
2015-04-01 13:42
Krepšinio fanai, išsakykite savo nuomonę ir padėkite Jus suprasti! :))

2015-04-01 13:11
vakar atejus i varzybas pagalvojau kad suduva lose isvykoje nes girdejau tik jonavos fanus:D o kur suduvus fanai?? ai viena motereskaite bande rekti kniaukencius balsu su-du-va !!
2015-04-01 10:44
andrius
Daug kas nemegsta, zibeno kaip zmogaus, todel ir raso tokius komentarus. Visiskai negalvoja kiek jis darbo ideda, tiesiog laukia jo pralaimejimu. Net po laimetu varzybu sugebama smerkt treneri:) serija dar nesibaige. Laimes ja vertesni ir stipresni:)
2015-03-31 22:13
dsgd
O tai ką, jis kažkoks skolintas žaidėjas, kad jis trauktų kitų šiknas? Jis yra komandos dalis ir visiškai nesvarbu kas būtų sužaidę, vistiek būtų tie patys komentarai... Su pergale!
2015-03-31 21:49
E
nu jo sikna tai tikrai istrauke, nes jei butu gave tai galima sakyt sezonas palaidotas...
2015-03-31 20:30
zz
jonava vertesni buvo pergales. valukonis istraule zibeno zopa :)
2015-03-31 20:22
ekspertas
Pergalę Sūduva turėtų skirti Mariui Valukoniui. Šaunuolis lemiamu metu traukė tiek puolime tiek gynyboj...

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 9