Mindaugas Kupšas išprovokavo 6 varžovų pražangas
Nuotr. Fotodiena/T.Lukšys

Dvyliktą pergalę per 26 žaistus susitikimus Vieningoje lygoje (VTB) pasiekė Mindaugo Kupšo atstovaujama Talino „Kalev/Cramo“ (12-14). Ji namuose 93:84 (22:27, 31:19, 14:15, 26:23) įveikė Minsko „Cmoki-Minsk“ (5-19).

Mindaugas Kupšas per beveik 8 minutes surinko 6 taškus (2/2 dvit. 2/4 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

Buvęs Klaipėdos „Neptūno“ legionierius Keithas Bensonas nugalėtojų gretose rungtynes pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Talino ekipa VTB Vieningoje lygoje užima aštuntąją vietą.

storas
Kam jus taip ta Bensona akcentuojat?Udras ,geriausias NKL zaidejas jau ne pirmas turas.Koki rezultata jis rode Prienuose?Paleiskite Bensona i Petrochema ,bus dar kietesnis,nei silpnuteje Estijos lygoje.
2015-04-01 00:21