Joe Johnsonas (viduryje) prie pergalės pridėjo 21 tašką
Nuotr. AP – Scanpix
Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo vietos atkrintamosiose varžybose siekianti Bruklino „Nets“ (33-40) komanda, kuri praėjusią naktį namie 111:106 (33:15, 24:39, 27:25, 27:27) įveikė Indianos „Pacers“ (32-42) bei Rytų konferencijoje pakilo į aštuntąją vietą.

Brook  Lopez
PTS 24 | REB 11 | AS 2 | BS 2
„Pacers“ – viena pagrindinių „Nets“ konkurenčių dėl kelialapio į kitą etapą. Dabar Indianos komanda Rytuose užima dešimtąją vietą. Devintoje pozicijoje šiuo metu laikosi Bostono „Celtics“ (33-41).

Mačo lūžis įvyko iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes, kai po penkių taškų iš eilės svečiai sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų (100:103).

Tada po minutės pertraukėlės Joe Johnsonas pataikė tritaškį (105:100), o tuo pačiu bandęs atsakyti Hillas atakuodamas iš toli buvo netikslus.

Pradėjus tiksėti paskutinei minutei, savo laimę iš toli bandžiusio Roy Hibberto tolimas metimas tikslo nepasiekė, Johnsonas kitoje aikštės pusėje smeigė dar vieną tritaškį ir sugrąžino „Nets“ saugų pranašumą (108:100).

„Pacers“ dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau Jarettas Jackas pataikė tris baudų metimus iš keturių bei įtvirtino šeimininkų pergalę (111:103).

„Nets“: Brookas Lopezas 24 (11 atk. kam.), Joe Johnsonas 21, Alanas Andersonas 20, Jarettas Jackas 13, Deronas Williamsas 11 (8 rez. perd.), Markelas Brownas 10.

„Pacers“: George'as Hillas 28, Davidas Westas 14, C.J. Watsonas 13, Luisas Scola 13 (9 atk. kam.), Damjanas Rudežas 12.

Vaizdo reportažas:

2015-04-01 11:07
PKsan
Pabaigoj sezono B.Lopezas ka=kaip keistai gerai pradėjo lošt, taškų tai ir ankščiau jis pelydavo, bet dabar dar ir kamuolių padoriai nusiima ne taip kaip ankščiau po4-6 .
2015-04-01 10:30