Blake'as Griffinas buvo nesustabdomas
Nuotr. AP – Scanpix
Stephenas Curry ir Klay Thompsonas surinko beveik pusę „Golden State Warriors“ (61-13) komandos taškų, o jų vedama ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė dešimtąją pergalę iš eilės.

Steve'o Kerro auklėtiniai išvykos rungtynėse 110:106 (18:30, 28:23, 36:35, 28:18) tik po atkaklios kovos įveikė Los Andželo „Clippers“ (49-26) komandą su 40 taškų pelniusiu Blake'u Griffinu priešakyje, kuri iki tol buvo iškovojusi septynias pergales paeiliui.

Stephen  Curry
PTS 27 | REB 1 | AS 4 | ST 1
Ketvirtajame kėlinyje po Chriso Paulo taiklių baudų metimų rezultatas tapo lygus – 100:100.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei iš toli krepšį atakavęs Andre Iguodala išprovokavo Matto Barneso pražangą, realizavo baudų metimus ir padidino svečių pranašumą iki keturių taškų (106:102).

Likus žaisti kiek mažiau nei dešimt sekundžių „Clippers“ suklydo, o į tai reaguodamas Chrisas Paulas greitai prasižengė prieš Klay Thompsoną.

Tačiau tai aikštės šeimininkų neišgelbėjo – taikliarankis Thompsonas pataikė abi baudas, „Warriors“ šoktelėjo iki šešių taškų bei „Clippers“ išsigelbėti nebebuvo šansų.

Doco Riverso kariaunos sėkmės negarantavo net geriausias Griffino sezono mačas.

Aukštaūgis per 43 minutes pataikė 16 dvitaškių iš 25, 8 baudas iš 8, iš viso pelnė 40 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 44 naudingumo balus.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 40 (12 atk. kam.), Chrisas Paulas 27 (9 rez. perd.), J.J. Redickas 14, Mattas Barnesas 8.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 27, Klay Thompsonas 25 (8 atk. kam.), Davidas Lee 17, Marreese Speightsas 13.

Vaizdo reportažas:

2015-04-02 00:08
patarimas Raketoms
ju treneriams reiketu pasiziureti varzybu pradzia tarp LT ir USA, kai Curry gavo dvi prazangas per kelias minutes ir buvo pasodintas. Taip galima isdurti GSW be didesnio vargo. Tik noro reikia.... O ir D-Mo galetu daugiau padirbeti ta linkme, jis tai visai neblogai atlieka , tik pamirso sita savo sugebejima.
2015-04-01 19:02
Anonimas"tauposi" Griffinas 43min.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Tai zmogus vaiksciojo atsiputes aiksteleje, ko jam draskytis? Reikia optine iliuzija sudaryti kad GSW fuksininkai karaliai, uzmigdys protingos komandos ir tik pyst po 1 roundo......

2015-04-01 18:31
"tauposi" Griffinas 43min.

--
2015-04-01 18:12
nulines reiksmes rezultatas, kai LAC zaide zemiau ikisezoniniu rungtyniu lygmeniu ir tausojosi, o GSW fuksininkai kapojo lyg butu paskutines gyvenimo rungtynes, sunesios per PO fuksus ir gales kasioguru tapti oficialiai (de jure) mano šestiorke, nes de facto jau kuris laikas jis tik mano seselis man pavydintis :)
2015-04-01 17:24
GSW problema tai aiški-tik nepakrenta trajakai ir iš karto rungtynės tampa sunkesnės.Aišku,rezervų turi daug kariai,bet kai išjungiamas jų pagr.ginklas,tai priešininkams iš karto atsiranda daugiau vilčių nugalėti.Beje,Curry tikrai įspūdingai išmaudė Paulą.Galvojau,kad pastarajam čiurnos abi nutrūks.:-)

--
2015-04-01 12:12
Jimmy Hector
Gerai atrodo atsarginių suolo emocijos :) O Curry tai tiesiog nuostabus. Manau, kad tik Paulas jam MVP neduotų.

--
2015-04-01 12:01
to kasioguru
palauk, tuoj ateis Donce papasakos kaip viskas yra iš tiesų :D Jie gi čia per fuxą laimėjo :DDDDD
2015-04-01 11:09
MVP
:)
2015-04-01 09:34
kai varo biciukai - uzsitikrine pirma vieta vakaruose, beveik uzsitikrine pirma vieta apskritai, ir vis tiek nesiruosia taupytis, lupa visus paeiliui. ir nepasakyciau, kad zaisdami persistengia. toks ispudis, kad kai reikia, spusteli ir padaro rezultata.