Tony Parkeris prie pergalės pridėjo 16 taškų
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Tūkstantosios ilgamečio „Spurs“ (48-26) krepšininko Tony Parkerio rungtynės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pažymėtos San Antonijaus klubo pergale išvykoje 95:81 (19:20, 28:20, 24:18, 24:21) prieš praėjusio sezono finalo varžovę Majamio „Heat“ (34-40) ekipą.

Ši pergalė Parkero karjeroje – 718-oji. 71,8 proc. per tūkstantį pasiektų pergalių prancūzo rezultatas yra geriausias visoje NBA lygoje.

„Spurs“ komanda atitrūko trečiajame kėlinyje – du taškus pelnęs Jamesas Ennisas sumažino perpus šeimininkų atsilikimą, tačiau tada jie sulaukė NBA čempionų atsako.

Greggo Popovichiaus auklėtiniai surengė spurtą 12:2 ir įgijo dviženklę persvarą (63:52).

Savotiškame praėjusio sezono NBA finalo pakartojame vėl žibėjęs naudingiausiu žaidėju pripažintas Kawhi Leonardas ketvirtajame kėlinyje inicijavo dar vieną „Spurs“ spurtą, po kurio svečiai nutolo nepavejamai (83:62).

Jis per 38 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Heat“: Goranas Dragičius 19, Dwyane'as Wade'as 15, Hassanas Whiteside'as 10, Mario Chalmersas 10, Tyleris Johnsonas 8.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 22 (9 atk. kam.), Tony Parkeris 16, Timas Duncanas 12 (11 atk. kam.), Borisas Diaw 11.