Wayne'as Ellingtonas (dešinėje) pelnė 11 taškų
Nuotr. AP – Scanpix
Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas kovojanti Naujojo Orleano „Pelicans“ (40-34) ekipa.

Šeši „Pelicans“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o jų vedamas klubas svečiuose 113:92 (29:31, 31:18, 30:21, 23:22) užtikrintai nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (20-54) krepšininkus ir laimėjo trečią kartą paeiliui.

Ši pergalė dar labiau sustiprino „Pelicans“ šansus pakovoti dėl aštuntosios vietos Vakarų konferencijoje, kadangi joje esanti Oklahomos „Thunder“ (42-33) praėjusią naktį pralaimėjo Dalaso „Mavericks“ (46-29).

Po Wayne'o Ellingtono taiklaus tolimo šūvio antrojo kėlinio pabaigoje „Lakers“ atsilikimas sumažėjo iki penkių taškų (47:52).

Tačiau tada Ryanas Andersonas atsakė dviem taikliais tritaškiais paeiliui bei „Pelicans“ krepšininkai į rūbinę išėjo turėdami dviženklį pranašumą (60:49).

Po ilgosios pertraukos svečiai nesustojo, laimėjo atkarpą 11:2, susikrovė triuškinamą persvarą, kuri vėliau išsaugo iki rekordinės (95:70).

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 18 (10 rez. perd.), Tarikas Blackas 16, Ryanas Kelly 12, Wayne'as Ellingtonas 11, Jeremy Linas 10, Jordanas Hillas 10.

„Pelicans“: Anthony Davisas 20 (30 naud. bal.), Ryanas Andersonas 17, Norrisas Cole'as 17, Tyreke'as Evansas 16 (8 rez. perd.), Quincy Pondexteris 10, Ericas Gordonas 10.